lek. med. Katarzyna Wiśniewskalek. med. Katarzyna Wiśniewska - zdjęcie profilowe

lek. med. Katarzyna Wiśniewska

Pediatra

Katarzyna Wiśniewska specjalista schorzeń dzieci i młodzieży do ukończenia 18. roku życia. Profilaktyka (w tym kwalifikacją do szczepień ochronnych) oraz czuwanie nad rozwojem dzieci (bilans zdrowia).

W szczególności zajmuje się pacjentami z ostrymi i przewlekłymi chorobami układu oddechowego, pokarmowego, moczowego, chorobami alergicznymi, zaburzeniami rytmu serca, nadciśnieniem tętniczym.
JEST członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, uczestniczy w licznych konferencjach i sympozjach o tematyce pediatrycznej.

Dba o przyjazną atmosferę w gabinecie ı stara się nawiązać kontakt z małym pacjentem, starając się zmniejszyć lęk towarzyszący wizycie u lekarza.

Polecam gorąco, duże zaangażowanie w sprawę, bardzo dobre wyjaśnienie każdej rzeczy, bardzo miła Pani.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor, bardzo dużo empatii, cierpliwości i zaangażowania. Pani doktor bardzo dokładnie przebadała syna i szczegółowo wyjaśniła dalszy przebieg postępowania. Jesteśmy bardzo zadowolona i serdecznie polecam :)