lek. med. Katarzyna Wiśniewskalek. med. Katarzyna Wiśniewska - zdjęcie profilowe

lek. med. Katarzyna Wiśniewska

Katarzyna Wiśniewska specjalista schorzeń dzieci i młodzieży do ukończenia 18. roku życia. Profilaktyka (w tym kwalifikacją do szczepień ochronnych) oraz czuwanie nad rozwojem dzieci (bilans zdrowia).

W szczególności zajmuje się pacjentami z ostrymi i przewlekłymi chorobami układu oddechowego, pokarmowego, moczowego, chorobami alergicznymi, zaburzeniami rytmu serca, nadciśnieniem tętniczym.
JEST członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, uczestniczy w licznych konferencjach i sympozjach o tematyce pediatrycznej.

Dba o przyjazną atmosferę w gabinecie ı stara się nawiązać kontakt z małym pacjentem, starając się zmniejszyć lęk towarzyszący wizycie u lekarza.

Panią Doktor poznałam w szpitalu będąc w nim niespodziewanie z synem. Urzekło mnie jej podejście, analiza, dociekliwość do przypadku:) Lekarze Specjaliści postawili diagnozę - dojrzewanie jak to zazwyczaj jest w okresie nastoletnim jednakże Pani Doktor zdecydowanie drążyła dalej jako nasz Lekarz prowadzący. Jestem i zawsze będę jej za to wdzięczna bo znalazła przyczynę, nie odpuściła! TO LEKARZ Z PASJĄ, ZAANGAŻOWANIEM I CUDOWNYM PODEJŚCIEM DO DZIECI I RODZICÓW. Będę korzystać prywatnie i polecam bardzo innym.

Panią Doktor poznałam w szpitalu będąc w nim niespodziewanie z synem.
Urzekło mnie jej podejście, analiza, dociekliwość do przypadku:)
Jestem i zawsze będę jej za to wdzięczna bo znalazła przyczynę, nie odpuściła!
TO LEKARZ Z PASJĄ, ZAANGAŻOWANIEM I CUDOWNYM PODEJŚCIEM DO DZIECI I RODZICÓW.
Będę korzystać prywatnie i polecam bardzo innym.

Polecam gorąco, duże zaangażowanie w sprawę, bardzo dobre wyjaśnienie każdej rzeczy, bardzo miła Pani.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor, bardzo dużo empatii, cierpliwości i zaangażowania. Pani doktor bardzo dokładnie przebadała syna i szczegółowo wyjaśniła dalszy przebieg postępowania. Jesteśmy bardzo zadowolona i serdecznie polecam :)