lekarz Katarzyna Witkowska

Pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie, byłam pierwszy raz, teraz wiem gdzie wracać, jestem bardzo zadowolona! mocno polecam!!! Dziękuję!!!

Pani doktor jest bardzo sympatyczna, cały stres uciekł jak tylko powitała mnie z uśmiechem. Traktuje pacjentów jak ludzi a nie maszyny do zarabiania pieniędzy. Przy okazji sprawdziła mi wszystkie zęby i poinformowała jakie jeszcze muszę wyleczyć. Jeśli macie problem z jakimś zębem i nikt nie wie co zrobić to polecam panią doktor, na pewno pomoże.

Najlepsza doktor w świecie:-)Nie boje sie dentysty już!.Na wizytę idę bez stresu.Leczenie na najwyższym poziomie.Dziękuje P.Kasiu:-)

zawsze bałam się wizyt u dentysty natomiast u Pani Kasi nie ma odrobiny lęku przed leczeniem, bardzo uprzejma, uśmiechnięta

Świetny lekarz,ciepła i miła osoba.Profesjonalne podejscie! Przestałem sie w koncu bac wizyt.Humor, usmiech i zrozumienie! Z leczenia jestem bardzo zadowolony, na najwyzszym poziomie.

bardzo miła sympatyczna pani doktor.zdecydowana, kometentna ,bardzo ambitna - leczę u niej zęby od ok.2 lat i jestem bardzo zadowolona. nie traci czsu na gadanie ,leczy i doradza. polecam wszystkim tym którzy boją się dentysty.ja pokonałam swój lęk i chyba mogę śmiało powiedzieć, że lubię wizyty u pani doktor.