lekarz Katarzyna Witkowska

Najlepsza doktor w świecie:-)Nie boje sie dentysty już!.Na wizytę idę bez stresu.Leczenie na najwyższym poziomie.Dziękuje P.Kasiu:-)

zawsze bałam się wizyt u dentysty natomiast u Pani Kasi nie ma odrobiny lęku przed leczeniem, bardzo uprzejma, uśmiechnięta

bardzo miła sympatyczna pani doktor.zdecydowana, kometentna ,bardzo ambitna - leczę u niej zęby od ok.2 lat i jestem bardzo zadowolona. nie traci czsu na gadanie ,leczy i doradza. polecam wszystkim tym którzy boją się dentysty.ja pokonałam swój lęk i chyba mogę śmiało powiedzieć, że lubię wizyty u pani doktor.

Świetny lekarz,ciepła i miła osoba.Profesjonalne podejscie! Przestałem sie w koncu bac wizyt.Humor, usmiech i zrozumienie! Z leczenia jestem bardzo zadowolony, na najwyzszym poziomie.