lekarz Katarzyna Włodkowska

Lekarz rodzinny

2,5
2,5

Zdecydowanie nie polecam Pani doktor. Zdecydowanie odradzam wizyty u tej Pani. Dzieci wchodzą na bilans zdrowe, a wychodzą chore z kilkoma skierowaniami do specjalistów z czego najistotniejsze jest to do psychologa. Wmawia zarówno dziecku jak i rodzicowi problemy psychologiczne. Doprowadza dziecko do płaczu podczas wizyty. Nie jest to lekarz godny zaufania. Nie rozumiem dlaczego taka osoba w ogóle jest lekarzem, a jakby tego było mało… próbuje leczyć dzieci. Co do zasady nie wystawiam nikomu żadnych opinii, ale przed ta Panią będę ostrzegała każdego rodzica.

Polecam z.calego serca dr. Włodkowską, trafiłam do p. Dr po raz pierwszy z córką na bilans. Pani dr odpowiedziała na wszystkie moje pytania, rozwiała moje wątpliwości, w stosunku do mojej córki była niezwykle uprzejma i łatwo nawiązały kontakt. Napewno wrócimy do p. Doktor.

Lekarz nieuprzejma dla rodziców, przez całą wizytę miałam wrażenie, że kontakt z pacjentem ja bardzo irytuje, na wszystkie pytania odpowiadała wyraźnie niezadowolona, że chcemy się czegoś dowiedzieć. Wpisy w książeczce zdrowia niestaranne i niechlujne, mogą wprowadzać kolejnego lekarza w błąd, natomiast zalecenia i dla mnie, i dla dziecka, zostały skrytykowane przez innych specjalistów, kolejny raz bym nie przyszła, odradzam.

Nie spotkałam jeszcze bardziej nieuprzejmego i chamskiego lekarza. Miałam ochotę wyjść i trzasnąć drzwiami, ale czego się nie robi (znosi) dla dobra dziecka.. nie polecam lekarza przede wszystkim ze względu na podejście.. może costam wie, ale to jak traktuje ludzi (w moim przypadku matkę w pologu) moim zdaniem powinno ja dyskwalifikować do wykonywania zawodu.

A ja z kolei nie polecam. Lekceważąco podchodzi do dziecka, nie pomagało w jego strachu przed lekarzem. Jej zalecenia do dziecka są śmieszne, gdyż zaprzecza wszystkiemu co mówią inni specjaliści.

PANI DOKTOR KATARZYNA WŁODKOWSKA - TO LEKARZ Z POWOŁANIA. JEST ŚWIETNYM SPECJALISTĄ, PROFESJONALNIE PODCHODZI TO PACJENTA, JEST UPRZEJMA, CIEPŁA, A PRZY TYM KONKRETNA I RZECZOWA. Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM !!!!!