lekarz Katarzyna Wójcicka

3,3

Szczerze polecam Panią Doktor! Bardzo mi pomogła przy moich dolegliwościach i już w trakcie 1 wizyty przedstawiła plan działania na najbliższe miesiące. Przepisana przez nią terapia od razu okazała się skuteczna, a wcześniej przez rok leczyłam sie u innych lekarzy bez powodzenia.. Bez problemu zgadzała się przyjąć mnie na dodatkową wizytę pomimo braku wolnych miejsc i zawsze znalazła chwilę, żeby porozmawiać czy pożartować :) Teraz jestem zdrowa, ale wiem, że w razie jakiś komplikacji zdrowotnych jest lekarz, który mi pomoże.

Byłam w zeszłym tygodniu u pani doktor i całkowicie nie zgadzam się z tą opinią. Bardzo miła, kompetentna pani. Leki które mi zapisała pomogły mi już na drugi dzień, a w dodatku powiedziała, że jakby coś się działo to ma jeszcze dyżur w następujące dni i żebym się do niej zgłosiła. Serdecznie polecam

Bardzo sympatyczna Pani doktor! Kompleksowo wykonała badanie, wszystko szczegółowo wytłumaczyła. Można sobie nawet chwilę porozmawiać, pożartować :) Polecam!

Byłam u niej już pare razy i jest bardzo miła nie mam zadnych zastrzeżeń. Leczenie bardzo dokladnie i dokładnie omówione zostały moje dolegliwości Gorąco polecam

Gorąco polecam

Wizyta trzyminutowa, odmowa wystawienia skierowań na badania obowiązkowe. była to moja ostatnia wizyta, nie polecam.

Stanowczo nie polecam tej pani. Niekompetentna osoba, nadzwyczaj chamska, traktuje pacjentów bardzo przedmiotowo - mimo młodego wieku NAJGORSZY TYP LEKARZA jaki może być . Odradzam.

Nie będę się rozpisywać na temat tej pani. Powiem krótko. Nadzwyczaj chamska i arogancka, usiłująca pokazać swoją wyższość. Według mnie brak jakichkolwiek kompetencji. Zdecydowanie nie polecam.

Wciąż poszukujesz " Poznań"?

mgr
Paulina Szczechowicz