lekarz Katarzyna Wójcicka

3,7

Bardzo zaangażowana, życzliwa Pani Doktor. Cenię za wiedzę, indywidualne podejście do pacjenta. Szybkie reakcje, wdrażanie nowoczesnych rozwiązań. Polecam, już przy pierwszej wizycie czułam, że nie tylko mi zależy na rozwiązaniu problemu, profesjonalizm z ludzkim podejściem. Moje pełne zaufanie. Pracuje bez wytchnienia. Pani Doktor była wstanie przyjąć mnie nawet bardzo późnym wieczorem by dopilnować leczenia. Zawsze znajduje czas na przeanalizowanie wszystkiego jeszcze raz, oraz wyjaśnienie zaleceń. Moje odczucia i otrzymaną pomoc- oceniam na 5+

Szczerze polecam Panią Doktor! Bardzo mi pomogła przy moich dolegliwościach i już w trakcie 1 wizyty przedstawiła plan działania na najbliższe miesiące. Przepisana przez nią terapia od razu okazała się skuteczna, a wcześniej przez rok leczyłam sie u innych lekarzy bez powodzenia.. Bez problemu zgadzała się przyjąć mnie na dodatkową wizytę pomimo braku wolnych miejsc i zawsze znalazła chwilę, żeby porozmawiać czy pożartować :) Teraz jestem zdrowa, ale wiem, że w razie jakiś komplikacji zdrowotnych jest lekarz, który mi pomoże.

Bardzo kompetentna i empatyczna Pani Doktor. Mimo niewątpliwie napiętego grafiku zawsze znajduje czas na spokojną rozmowę i pomoc dla pacjenta. Szczerze polecam!

Pani Doktor jest najlepszym ginekologiem na jakiego trafiłam. Przed nią 4 lekarzy nie było w stanie mi pomóc, jedynie ona zaangażowała się w mój problem, poświęciła czas na dodatkowe badania i dobranie odpowiednich terapii. Zdecydowanie polecam!

Byłam w zeszłym tygodniu u pani doktor i całkowicie nie zgadzam się z tą opinią. Bardzo miła, kompetentna pani. Leki które mi zapisała pomogły mi już na drugi dzień, a w dodatku powiedziała, że jakby coś się działo to ma jeszcze dyżur w następujące dni i żebym się do niej zgłosiła. Serdecznie polecam

Bardzo sympatyczna Pani doktor! Kompleksowo wykonała badanie, wszystko szczegółowo wytłumaczyła. Można sobie nawet chwilę porozmawiać, pożartować :) Polecam!

Byłam u niej już pare razy i jest bardzo miła nie mam zadnych zastrzeżeń. Leczenie bardzo dokladnie i dokładnie omówione zostały moje dolegliwości Gorąco polecam

Gorąco polecam

Wizyta trzyminutowa, odmowa wystawienia skierowań na badania obowiązkowe. była to moja ostatnia wizyta, nie polecam.

Stanowczo nie polecam tej pani. Niekompetentna osoba, nadzwyczaj chamska, traktuje pacjentów bardzo przedmiotowo - mimo młodego wieku NAJGORSZY TYP LEKARZA jaki może być . Odradzam.

Nie będę się rozpisywać na temat tej pani. Powiem krótko. Nadzwyczaj chamska i arogancka, usiłująca pokazać swoją wyższość. Według mnie brak jakichkolwiek kompetencji. Zdecydowanie nie polecam.