lekarz Katarzyna Wójcicka

Nie polecam tej lekarki nikomu. Po raz pierwszy w życiu spotkałam się z odmową zbadania piersi ( nie USG), chciała to wykonać wyłącznie odpłatnie.Zaznaczam, iż jestem emerytką, a byłam na wizycie prywatnej. Poza tym, kiedy weszłam na pacjent. gov. pl okazało się, że ta pani wpisała mi dolegliwości wymyślone przez siebie, a te z którymi przyszłam na wizytę. Z tej też chyba przyczyny wykonała odpłatnie USG bez zapytania mnie o zgodę, mimo iż mam usunięte jajniki i całą macicę. Z taką arogancją nie spotkałam się jeszcze u żadnego lekarza na wizycie prywatnej.

Bardzo polecam! Dr. Wojcicka prowadziła dwie moje ciąże, zawsze zaangażowana, pomocna, poświęca tyle czasu ile potrzeba. Przemiła i empatyczna!

Bardzo zaangażowana, życzliwa Pani Doktor. Cenię za wiedzę, indywidualne podejście do pacjenta. Szybkie reakcje, wdrażanie nowoczesnych rozwiązań. Polecam, już przy pierwszej wizycie czułam, że nie tylko mi zależy na rozwiązaniu problemu, profesjonalizm z ludzkim podejściem. Moje pełne zaufanie. Pracuje bez wytchnienia. Pani Doktor była wstanie przyjąć mnie nawet bardzo późnym wieczorem by dopilnować leczenia. Zawsze znajduje czas na przeanalizowanie wszystkiego jeszcze raz, oraz wyjaśnienie zaleceń. Moje odczucia i otrzymaną pomoc- oceniam na 5+

Bardzo kompetentna i empatyczna Pani Doktor. Mimo niewątpliwie napiętego grafiku zawsze znajduje czas na spokojną rozmowę i pomoc dla pacjenta. Szczerze polecam!

Pani Doktor jest najlepszym ginekologiem na jakiego trafiłam. Przed nią 4 lekarzy nie było w stanie mi pomóc, jedynie ona zaangażowała się w mój problem, poświęciła czas na dodatkowe badania i dobranie odpowiednich terapii. Zdecydowanie polecam!

Byłam u niej już pare razy i jest bardzo miła nie mam zadnych zastrzeżeń. Leczenie bardzo dokladnie i dokładnie omówione zostały moje dolegliwości Gorąco polecam

Gorąco polecam

Wizyta trzyminutowa, odmowa wystawienia skierowań na badania obowiązkowe. była to moja ostatnia wizyta, nie polecam.

Szczerze polecam Panią Doktor! Bardzo mi pomogła przy moich dolegliwościach i już w trakcie 1 wizyty przedstawiła plan działania na najbliższe miesiące. Przepisana przez nią terapia od razu okazała się skuteczna, a wcześniej przez rok leczyłam sie u innych lekarzy bez powodzenia.. Bez problemu zgadzała się przyjąć mnie na dodatkową wizytę pomimo braku wolnych miejsc i zawsze znalazła chwilę, żeby porozmawiać czy pożartować :) Teraz jestem zdrowa, ale wiem, że w razie jakiś komplikacji zdrowotnych jest lekarz, który mi pomoże.

Nie będę się rozpisywać na temat tej pani. Powiem krótko. Nadzwyczaj chamska i arogancka, usiłująca pokazać swoją wyższość. Według mnie brak jakichkolwiek kompetencji. Zdecydowanie nie polecam.

Bardzo sympatyczna Pani doktor! Kompleksowo wykonała badanie, wszystko szczegółowo wytłumaczyła. Można sobie nawet chwilę porozmawiać, pożartować :) Polecam!