lekarz Katarzyna Wójcik

Internista, Radiolog

Jestem pacjentka Pani doktor dla mnie Pani doktor jest super specjalista nie trzeba prosić o skierowanie na badania i można otwarcie z Panią doktor porozmawiać o problemie zawsze wysłucha

fatalny błąd w opisie zdjecia rtg straciłem 3,5 miesiaca zanim podjałem leczenia raka lewego płuca . opisane ze brak zmian ogniskowych itd a to był rak jeszcze mało rozwinięty , udałem sie prywatnie z tym samym zdj 3,5 mies pózniej i lekarz ocenił to zdjecie w 5 sekund ze jest zle jest naciek i ze do szpitala , po wykonaniu badan okazało sie ze ten rak urósł do wielkosci 12 cm dziekuje pani doktor !!! mam wszystkie dowody pani opis zdjecia itd

Miałam z tą Panią styczność na Izbie Przyjęć w szpitalu - rewelacja. Żałuję, że w czasie samej hospitalizacji nie była moim lekarzem prowadzącym.

Osoba kompetentna, uprzejma, skierowana na potrzeby pacjentów. Godna polecenia.

Osoba kompetentna, uprzejma, skierowana na potrzeby pacjentów. Godna polecenia.

Osoba rzetelna, miła dla pacjanta, wzbudzająca zufanie. Nie stroni od badań.

Osoba rzetelna, miła dla pacjanta, wzbudzająca zufanie. Nie stroni od badań.