lekarz Katarzyna Wolsztyniak-Dróżdż

Psychiatra

Nie jestem zadowolony z wizyty. . Brak zrozumienia. Ciężko jest się dodzwonić na NFZ Atmosfera różna raz miła raz nie ...

Nie wiem czy Pani mnie pamięta chodziłam do Pani za 'dzieciaka' w Miastku w poradni psychiatrycznej, dostałam kiedyś od Pani kaczkę która się nakrecala, bardzo miłe Panią wspominam jeśli była by możliwość z chęcią bym się z Panią spotkała, nawet na wizycie, pozdrawiam i wszystkiego dobrego dla Pani

Jestem jej pacjentką od samego początku (Bytów) kiedy jeszcze przyjmowała tylko prywatnie. Teraz chodzę do Pani Kasi na NFZ i różnicy nie widzę. Jest kochana, zawsze znajdzie czas nawet mając sporo na głowie, oddzwoni jeżeli nie może odebrać komórki. Pomogła mi wiele razy w nagłych sytuacjach (taka specjalizacja). Podejście do pacjenta bardzo dobre, ludzkie, jest lekarką z powołania zdecydowanie.

pozdrowienia dla pani kasi dziekuje za pomoc pozdrawiamy mama z monika j.

pozdrowienia dla pani kasi dziekuje za pomoc pozdrawiamy mama z monika j.

Dobry specjalista polecam , zawsze odbiera telefony , radzi również przez telefon

Pani Kasia jest świetna ! Na prawdę polecam ją. Potrafi poradzić każdemu.

Pani Kasia jest świetna ! Na prawdę polecam ją. Potrafi poradzić każdemu.

czy mógł by ktoś podać kontakt do tej Pani jakikolwiek

czy mógł by ktoś podać kontakt do tej Pani jakikolwiek

Świetna lekarka. Zawsze ma czas dla pacjenta. Tak jak ktoś wyżej napisał, zawsze odbiera komórkę. Jeżeli nie może do oddzwania. Jest cudowna.

Wspaniały lekarz. Pani doktor jest osobą, z którą można porozmawiać. Spokojnie i dokładnie wyjaśnia rodzaj problemu czy choroby, a także przedstawia propozycję leczenia i oczekiwane efekty. BARDZO WAżNE: zawsze odbiera telefon i nawet telefonicznie pomaga i doradza. Zdecydowanie polecam potrzebującym.