mgr Katarzyna Wozinska

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Wszystko bardzo dobrze, co pani psycholog zawdzięcza z pewnością najwyższym wartościom, którymi kieruje się w życiu.

Serdecznie polecam Panią Kasię. Miła, życzliwa i pomocna osoba. Jestem w terapii od dwóch lat, jeszcze trochę drogi przede mną, jednak już wiele dobrych zmian za mną. Patrząc na moje samopoczucie i ogólne funkcjonowanie w życiu na początku mojej drogi, gdy dopiero co zgłosiłam się do Pani Kasi, a teraz po tym czasie mogę śmiało stwierdzić, że zaszła już duża zmiana na plus i różnicę widzę nie tylko ja, ale również moi bliscy. I to między innymi dzięki wizytom u Pani Kasi.

Zdecydowanie nie polecam. W moim przypadku Pani totalnie nie umiała odróżnić problemów neurologicznych od psychologicznych. Na wszystko nakłada swoje interpretacje i ma swoje własne diagnozy - nawet jeśli są sprzeczne z diagnozą lekarską. Ponoszą ją emocje podczas rozmowy na temat wiary - to akurat było trochę pozytywne bo pozwalało spojrzeć z boku na skutki dużego zaangażowania religijnego, w tych sytuacjach niestety momentalnie traciła profesjonalizm. Pomimo wiedzy że diagnoza lekarska jest inna, Pani psycholog nadal upierała się przy swojej diagnozie, do tego stopnia że wolała zerwać kontakt niż porozmawiać i wyjaśnić ...

Pomimo wiedzy że diagnoza lekarska jest inna, Pani psycholog nadal upierała się przy swojej diagnozie, do tego stopnia że wolała zerwać kontakt niż porozmawiać i wyjaśnić sytuacje.
Zerwała kontakt z dnia na dzień 3 dni przed moim planowanym pobytem na oddziale neurologii z podejrzeniem poważnej choroby, która nie pasowała do jej diagnozy.
Nie warto tracić czasu i pieniędzy.

Otwarta, profesjonalna osoba, wzbudzająca zaufanie rodzica i dziecka.

Otwarta, profesjonalna osoba, wzbudzająca zaufanie rodzica i dziecka.

polecam to bardzo dobry psycholog,podchodzi z sercem do swojej pracy:)

polecam to bardzo dobry psycholog,podchodzi z sercem do swojej pracy:)

Serdecznie polecam usługi pani Katarzyny i Centrum Słowo, mam tę przyjemność od dłuższego już czasu współpracować z tą sympatyczną i kompetentną osobą. Pani Katarzyna jest otwarta, przemiła, chętna do pomocy i bardzo dynamiczna ;) Oprócz wiedzy i doświadczenia ma też zapał i chęci, a także siłę i ochotę do ciągłego rozwoju i próbowania czegoś nowego. A wiem to, ponieważ w moim portalu www.egodziecka.pl publikuje swoje recenzje książek polecanych rodzicom. Mogę zawsze liczyć na Jej zdanie i pomoc - oby więcej takich psychologów i takich ludzi! :) Polecam serdecznie! Zapraszam do ...

Zapraszam do czytania twórczości pani Katarzyny ;)