lekarz Katarzyna Wrochna

Pediatra

3,5

Prywatnie Pani doktor zdecydowanie przyjemniejsza niż w państwowej placówce. Wydaje się być lekarzem kompetentnym z dużą wiedzą. Ale dziwi ją brak wiedzy medycznej u rodziców. Zapominając tym samym że gdybyśmy znali się na medycynie to nie przychodzilibyśmy do niej. Piszę "wydaje się być kompetentna" bo w przypadku zachorowań na grypę/przeziębienie świetnie sobie radzi, ale jak są inne objawy to robi się problem i "kupa"leków na wszystko i na nic. Plus za dokładne badanie pacjenta. Niestety brakuje jej powołania i odrobiny ciepła do małego człowieczka. Wśród rodziców mówi się o niej "zimna lekarz". Niestety w miejscowości takiej jak Góra Kalwaria dużego wyboru wśród pediatrów nie ma więc i tak większość z nas będzie zmuszona pójść do niej.

Polecam Panią doktor.Super kontakt,zawsze dyspozycyjna w razie ciężkiej choroby dziecka.Miła sympatyczna,mająca kontakt ze swoimi małymi pacjentami :)Polecam!!!!