Katarzyna Wrzeszcz

Najlepsza dentystka w Chorzowie, szczególnie jeśli chodzi o opiekę nad zębami dzieci. Moje córki dopytują, kiedy znowu będą mogły odwiedzić ciocię Kasię... A już kilka plomb mają założonych ;)

Cudowna Pani Doktor, a dla dzieciaków po prostu ciocia Kasia. Podejście do dzieci niesamowite. Moje dwa brzdące idą do dentysty z uśmiechem i w ogóle nie kojarzą gabinetu z bólem. A wszystko dzięki Pani Doktor która, by odwrócić ich uwagę, skacze, łapie w locie robaczki wyfruwajace z ząbków, nosi maluchy na rękach- jednym słowem rewelacja. Pozdrawiamy Magda Jasio i Filip

Najlepszy stomatolog w Chorzowie kocha dzieci ma podejście. PO PROSTU NAJLEPSZA .Przyjmuje w Beta med w Chorzowie

Najlepsza dentystka na świecie! Moja żona panikara jakich mało, chodziła do tej Pani bardzo chętnie, u innych zawsze z kroplami uspokajającymi, a do Pani Dr Kasi z pełnym zaufaniem i spokojem. Zęby wyleczone i ratowane do końca. Nie możemy znaleźć ""naszej" ulubionej Pani Dentystki, nie wie czasem ktoś gdzie teraz przyjmuje, na kasę chorych? bo prywatnie na pewno w Strzyżowicach :) Super Babka!!!

Wspaniała Pani doktor ,obeszlam trzech z 4 letnim dzieckiem i nigdzie nie dało sobie zrobic a pani Kasia za pierwszym podejściem .Super podejście do dzieci,szkoda że takich stomatologôw jak na lekarstwo

Przewspaniała Pani stomatolog. Chodziłem do niej do gabinetu w Będzinie lecz pod koniec ciązy słuch po niej zaginął. Czy ktoś wie gdzie Pani doktor teraz przyjmuje?

Mój mąż i córka unikali dentysty ,,jak ognia" - zawlekłam na fotel Pani Kasi - dziś chodzą do Pani Kasi sami. Dodam, że cały personel jest bardzo miły z Panią Izabelą na czele.

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek.Bardzo obawiałam się wizyty w gabinecie dentystycznym ale dzięki Pani Kasi strach zniknął,Polecam z całego serca

Bardzo polecam, super podejście do pacjentów, wszystko wytłumaczy, doradzi i interesuję się dobrem pacjenta.

Rewelacyjna wizyta u Pani dr Kasi,lekarz z powołania,dziwie się że nie ma własnego gabinetu-miałaby pacjentów na najblizsze 100 lat:)