lekarz Katarzyna Zawadzka

Niestety nie mogę polecić Pani Doktor. Jeżeli chodzi o samo prowadzenie ciąży i wizyty to jakoś specjalnie zastrzeżeń nie mam. Jedynie co mi przeszkadzało to to, że nie za każdym razem Pani Doktor ważyła i mierzyła moje dziecko, a z tego co wiem u innych lekarzy tak się to odbywa. Głównym jednak problemem jest to, że Pani Doktor podczas pobierania wymazu na paciorkowca (GBS) uszkodziła mi pęcherz płodowy co za skutkowało tym, że zaczęły mi odchodzić wody w 36 tygodniu ciąży. Trafiłam do szpitala bez skurczów, bez rozwarcia. Męczyłam się dwa dni. Dostałam zastrzyki ze sterydami na szybsze rozwinięcie się płuc u dziecka. Gdy już rozwarcie było prawidłowe okazało się, że dziecko mimo iż jest ułożone główką w dół nie urodzi się ze względu na tzw. wysokie proste stanie główki. A więc po dwóch dniach męczarni trafiłam na stół. Także chyba nie można nazwać tej Pani dobrym lekarzem :(

Moją pierwszą wizytę ginekologiczną odbyłam u tej pani doktor. Do bólu sympatyczna, miła i uprzejma. Wytłumaczyła mi wszystko na spokojnie, dokładnie. Faktem jest to, że aby dostać się do niej na NFZ czeka się około 5/6 miesięcy. Bezpłatnie wypisuje przedłużenie recept na tabletki antykoncepcyjne. Polecam z całego serca szczególnie dla osób młodych :)

niezwykle uprzejma i zaangażowana w problemy pacjenta pani doktor, odpowiada na każde pytanie, rzetelnie i dokładnie tłumaczy zagadnienia interesujące pacjenta, poświęca na wizytę tyle czasu, ile potrzeba bez nerwowego spoglądania na zegarek "bo poczekalna pełna ludzi a pacjent głowę zawraca"

Liczba miejsc, w których pracuje, zadowolonych i uratowanych od groźnych chorób pacjentek, a także szczęśliwych mam mówi sama za siebie. Jedyny minus - dodzwonić się do niej na prywatną wizytę w gabinecie na ul. Niepodległości w Tychach - misja (bardzo często) niemożliwa.

Wspaniała Pani Doktor! Oby więcej lekarzy z takim podejściem do pacjenta :) Wszystko wyjaśnia rzeczowo, odpowiada na każde pytanie. Pamięta o badaniach i nie bagatelizuje sygnalizowanego problemu.

Pamięta o badaniach i nie bagatelizuje sygnalizowanego problemu.

Świetny lekarz, wyczerpująco odpowiada na pytania, nie ocenia, tylko słucha i stara się pomóc. Niczego nie lekceważy, nie oszczędza na badaniach, zawsze sprawdza przez badania wpływ leków na resztę organizmu. Przemiła, bardzo kompetentna, uprzejma i naprawdę godna polecenia.

Pani Zawadzka to naprawdę świetna specjalistka! Miła, uprzejma, bardzo delikatna, poświęca też dużo czasu na rozmowę z pacjentką i odpowiadanie na wszelkie pytania. Trafiłam do niej rok temu (to była moja pierwsza lekarka) i to był naprawdę dobry wybór! Bardzo zaufana lekarka i mogę ją szczerze polecić innym :)

Uważam, że Pani Doktor jest profesjonalistką w każdym calu, posiada olbrzymi potencjał wiedzy a dodatkowo do wykonywanego przez siebie zawodu podchodzi z bardzo dużym zaangażowaniem, posiada również rewelacyjne podejście do pacjenta(najczęściej bardzo mocno zestresowanego wizytą). Prosze mi wierzyć,że pierwszy raz w życiu ( a jego połowę mam na pewno za sobą )spotkałam tak wspaniałego lekarza ginekologa. Polecam szczerze Panią Doktor wszystkim paniom potrzebujacym konsultacji z zakresu ginekologii.

BARDZO DOBRY LEKARZ , PO LATACH ZMAGANIA SIE Z PROBLEMAMI PODESZLA DO LECZENIA KOMPLEKSOWO I CO NAJWAZNIEJSZE LECZENIE ODNIOSŁO SKUTEK

Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną i wspaniałym lekarzem. Świetnie nadaje się do młodych dziewczyn, które mają przed sobą pierwszą wizytę, jak i dla przyszłych mam, jak również dla osób z problemami hormonalnymi. Polecam z czystym sumieniem.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Katowice"?

Michał Wyciągłowski

32-600 Oświęcim
DUO MEDICA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jesionowa 9A
40-157 Katowice
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita