lekarz Katarzyna Zawadzka

Super lekarka. Godna polecenia w 100%. Zawsze pogodna i słuchająca co pacjent mówi. Delikatna podczas badania. Dba o wygodę pacjentki. Tłumaczy co zauważa podczas badania ginekologicznego oraz usg.

Moją pierwszą wizytę ginekologiczną odbyłam u tej pani doktor. Do bólu sympatyczna, miła i uprzejma. Wytłumaczyła mi wszystko na spokojnie, dokładnie. Faktem jest to, że aby dostać się do niej na NFZ czeka się około 5/6 miesięcy. Bezpłatnie wypisuje przedłużenie recept na tabletki antykoncepcyjne. Polecam z całego serca szczególnie dla osób młodych :)

Niestety nie mogę polecić Pani Doktor. Jeżeli chodzi o samo prowadzenie ciąży i wizyty to jakoś specjalnie zastrzeżeń nie mam. Jedynie co mi przeszkadzało to to, że nie za każdym razem Pani Doktor ważyła i mierzyła moje dziecko, a z tego co wiem u innych lekarzy tak się to odbywa. Głównym jednak problemem jest to, że Pani Doktor podczas pobierania wymazu na paciorkowca (GBS) uszkodziła mi pęcherz płodowy co za skutkowało tym, że zaczęły mi odchodzić wody w 36 tygodniu ciąży. Trafiłam do szpitala bez skurczów, bez rozwarcia. Męczyłam się dwa dni. Dostałam zastrzyki ze sterydami na szybsze rozwinięcie się płuc u dziecka. Gdy już rozwarcie było prawidłowe okazało się, że dziecko mimo iż jest ułożone główką w dół nie urodzi się ze względu na tzw. wysokie proste stanie główki. A więc po dwóch dniach męczarni trafiłam na stół. Także chyba nie można nazwać tej Pani dobrym lekarzem :(

niezwykle uprzejma i zaangażowana w problemy pacjenta pani doktor, odpowiada na każde pytanie, rzetelnie i dokładnie tłumaczy zagadnienia interesujące pacjenta, poświęca na wizytę tyle czasu, ile potrzeba bez nerwowego spoglądania na zegarek "bo poczekalna pełna ludzi a pacjent głowę zawraca"

Niestety o niektóre badania trzeba się dopominać, żeby się dostać na wizytę bezpłatną trzeba dzwonić 8 miesięcy wcześniej. Jeśli chodzi o wizytę płatną nie jest warta swojej ceny chyba.

Liczba miejsc, w których pracuje, zadowolonych i uratowanych od groźnych chorób pacjentek, a także szczęśliwych mam mówi sama za siebie. Jedyny minus - dodzwonić się do niej na prywatną wizytę w gabinecie na ul. Niepodległości w Tychach - misja (bardzo często) niemożliwa.

b.dobry i miły lekarz! odpowiada wyczerpująco na wszytskie nurtujące mnie pytania, wizyta przebiega bezstresowo. Polecam!

Świetny lekarz, wyczerpująco odpowiada na pytania, nie ocenia, tylko słucha i stara się pomóc. Niczego nie lekceważy, nie oszczędza na badaniach, zawsze sprawdza przez badania wpływ leków na resztę organizmu. Przemiła, bardzo kompetentna, uprzejma i naprawdę godna polecenia.

Wspaniała Pani Doktor! Oby więcej lekarzy z takim podejściem do pacjenta :) Wszystko wyjaśnia rzeczowo, odpowiada na każde pytanie. Pamięta o badaniach i nie bagatelizuje sygnalizowanego problemu.

Pamięta o badaniach i nie bagatelizuje sygnalizowanego problemu.

BARDZO DOBRY LEKARZ , PO LATACH ZMAGANIA SIE Z PROBLEMAMI PODESZLA DO LECZENIA KOMPLEKSOWO I CO NAJWAZNIEJSZE LECZENIE ODNIOSŁO SKUTEK