lekarz Katarzyna Zawadzka

Koszt wizyty-konsultacja i USG 130 zł. Bardzo polecam. Dobry , kompetentny lekarz. Badanie i wywiad całościowe i wyczerpujące.Mam zaufanie.

Pani Zawadzka to naprawdę świetna specjalistka! Miła, uprzejma, bardzo delikatna, poświęca też dużo czasu na rozmowę z pacjentką i odpowiadanie na wszelkie pytania. Trafiłam do niej rok temu (to była moja pierwsza lekarka) i to był naprawdę dobry wybór! Bardzo zaufana lekarka i mogę ją szczerze polecić innym :)

Bardzo polecam Panią Doktor Katarzynę Zawadzka, Jest świetnym lekarzem, i zawsze chętnie udziela wszystkich informacji

Bardzo polecam Panią Doktor Katarzynę Zawadzka,
Jest świetnym lekarzem, i zawsze chętnie udziela wszystkich informacji

Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną i wspaniałym lekarzem. Świetnie nadaje się do młodych dziewczyn, które mają przed sobą pierwszą wizytę, jak i dla przyszłych mam, jak również dla osób z problemami hormonalnymi. Polecam z czystym sumieniem.

Pani doktor przemila, uprzejma,ale podczas usg nie wie co widzi, a to dyskfalifikuje lekarza jako kompetentnego i dobrego.

Polecam każdemu, a w szczególności młodym dziewczętą, Panią doktor, poniewaz ma bardzo dobre podejście do pacjentek, zawsze służy radą, omawia w najmniejszych szczegółach problem bądź chorobę, podejmuje właściwe leczenie.

Uważam, że Pani Doktor jest profesjonalistką w każdym calu, posiada olbrzymi potencjał wiedzy a dodatkowo do wykonywanego przez siebie zawodu podchodzi z bardzo dużym zaangażowaniem, posiada również rewelacyjne podejście do pacjenta(najczęściej bardzo mocno zestresowanego wizytą). Prosze mi wierzyć,że pierwszy raz w życiu ( a jego połowę mam na pewno za sobą )spotkałam tak wspaniałego lekarza ginekologa. Polecam szczerze Panią Doktor wszystkim paniom potrzebujacym konsultacji z zakresu ginekologii.