lekarz Katarzyna Zborek

Z całego serca polecam Panią Doktor. Chodzimy z synem od urodzenia. Pani Doktor zawsze pomocna, konkretnie stawia diagnozy, nie przepisuje antybiotyków od razu. Dużym plusem jest szybki termin wizyty - Zebrzydowice. Kontakt z dzieckiem - idelany.

Z Panią doktor spotkaliśmy się w poradni nocnej na przyjaźni, kontakt z dzieckiem 3 latek oceniam na bardzo dobry, pani doktor dobrze zdiagnozowała chorobę i wytłumaczyła wszystko jak należy. Uważam że to bardzo dobry pediatra. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Bardzo niemiła osoba. Problematyczne podejście do pacjenta. Radzę unikać. NIE POLECAM!! NIE, NIE, NIE...

Bardzo niemiła osoba.
Problematyczne podejście do pacjenta.
Radzę unikać.
NIE POLECAM!!
NIE, NIE, NIE...

Bardzo miła i uprzejma. Podejście odpowiednie co do wieku pacjenta (16 i 9lat). Bezproblemowe umówienie się na wizytę. Dobrze dobrane leki niezależnie od dolegliwości choroby. Godna polecenia

Bardzo słabo, wizyty były ..hmm.. byle jakie..Mało dokładna.dobrze że już nie pracuje na Przyjaźni.Doktor, który jest teraz jest bardzo dokładny, sumienny,i nie wyładowuje swoich humorów na pacjentach..