lekarz Katarzyna Zieleśkiewicz

Super lekarz :) Godny polecenia. Justyna, widzę, że Twoja opinia jest tegoroczna, proszę o informację gdzie aktualnie przyjmuje Pani doktor, bo dotąd chodziłam do Art-Dent na ul. Zacisze, ale właśnie w tym tygodniu się dowiedziałam, że Pani doktor już tam nie pracuje :(

Super lekarz :) Godny polecenia.

Najlepszy Stomatolog do jakiego do tej pory chodziłam, a przez kilku się przewinęłam. Na wizytę idę ze spokojem, a na fotelu można zasnąć. Pani doktor zawsze odpowie na wszelkie pytania rozwieje wątpliwości.

REWELACYJNA! Gorąco polecam, świetne podejście zarówno do małych, jak i dużych pacjentów :) Profesjonalnie, wnikliwie, kompleksowo.

Chodzę do Pani Zieleśkiewicz od ponad 8 lat i uwielbiam ją. Wizyty u dentysty stały się przyjemnością. Pani Kasia zawsze pamięta na co narzekałam, co mnie bolało. Zabiegi są bezbolesne, bo tylko lekko mnie boli to robi przerwy i stara się być najbardziej delikatna. Nigdy nie ma problemem z umówieniem się na leczenie zęba (osobny temat to Pani w recepcji). Najwspanialszy lekarz z jakim miałam styczność.

Bardzo przyjemna, cierpliwa, jedyna pani stomatolog do którego idę i się nie boję ;) Pani w rejestracji..brak słów!

Pani w rejestracji..brak słów!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Poznań"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6