lekarz Katarzyna Zieleśkiewicz

Chodzę do Pani Zieleśkiewicz od ponad 8 lat i uwielbiam ją. Wizyty u dentysty stały się przyjemnością. Pani Kasia zawsze pamięta na co narzekałam, co mnie bolało. Zabiegi są bezbolesne, bo tylko lekko mnie boli to robi przerwy i stara się być najbardziej delikatna. Nigdy nie ma problemem z umówieniem się na leczenie zęba (osobny temat to Pani w recepcji). Najwspanialszy lekarz z jakim miałam styczność.

Super lekarz :) Godny polecenia. Justyna, widzę, że Twoja opinia jest tegoroczna, proszę o informację gdzie aktualnie przyjmuje Pani doktor, bo dotąd chodziłam do Art-Dent na ul. Zacisze, ale właśnie w tym tygodniu się dowiedziałam, że Pani doktor już tam nie pracuje :(

Super lekarz :) Godny polecenia.

Najlepszy Stomatolog do jakiego do tej pory chodziłam, a przez kilku się przewinęłam. Na wizytę idę ze spokojem, a na fotelu można zasnąć. Pani doktor zawsze odpowie na wszelkie pytania rozwieje wątpliwości.

REWELACYJNA! Gorąco polecam, świetne podejście zarówno do małych, jak i dużych pacjentów :) Profesjonalnie, wnikliwie, kompleksowo.

Pani doktor to najwspanialszy stomatolog na ziemi. Wraz z całą moją rodziną leczymy się u niej od wielu lat. Jest przemiłą i kompetentną osobą. A największy plus za fantastyczne podejście do dzieci! Moja Córcia ją uwielbia i wizyty u dentysty nie są koszmarem - jak wizyty u innych lekarzy, a wręcz przyjemnością! Jeśli szukasz stomatologa śmiało wybierz dr. Katarzynę Zieleśkiewicz!

Bardzo przyjemna, cierpliwa, jedyna pani stomatolog do którego idę i się nie boję ;) Pani w rejestracji..brak słów!

Pani w rejestracji..brak słów!

Cóż mogę rzec, najlepszy stomatolog z jakim miałam w życiu do czynienia. Leczę ząbki u Pani Doktor już od 3 lat. Ma świetne podejście do pacjenta, bardzo uprzejma i życzliwa osoba. Polecam. Oby takich lekarzy było więcej :)

Bardzo dobry stomatolog. Pani doktor jest bardzo uprzejma, cierpliwie i z uśmiechem wszystko tłumaczy pacjentowi.Jestem zachwycona osoba Pani doktor Zieleśkiewicz. Bardzo długo szukałam takiego stomatologa.Gorąco polecam.

Dr.Katarzyna Zieleśkiewicz to super specjalistka w zakresie stomatologii.Pani Doktor to prawdziwy stomatolog z powołania ,co rzadko się zdarza w dzisiejszych czasach,przy tym miła i uprzejma.Wraz z córką leczę się u niej od paru lat na NFZ i z czystym sumieniem poleciłabym Ją wszystkim szukającym b.dobrego stomatologa.

Pani doktor jest pierwszym stomatologiem w moim 64-letnim życiu,który wzbudził moje zaufanie i dzięki któremu przestałam się bać dentysty.Doprowadziła moje bardzo zrujnowane zęby do takiego stanu,że przestałam się wstydzić uśmiechać.Jest to jedyny lekarz stomatolog,do którego bez obaw udam się ponownie w razie potrzeby.Polecam gorąco i całym sercem.