Pani psycholog chyba sobie sama pisze opinie. Ciekawe, że zna się na wszystkim, nawet na neuropsychologii, choć ludzie uczą się tego latami. Na dodatek przygotowuje też opinie w sprawach sądowych, a więc nabija ludzi w butelkę, bowiem nie mają one znaczenia w tego typu sprawach - sądy zawsze korzystają z usług niezależnego biegłego.

Najlepszy fachowiec w Szczecinie, a prawdopodobnie też w skali kraju, dla którego praca jest pasją. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza aktualizowana na bieżąco, ciepło, cierpliwość i wiara w powodzenie terapii. Do tego kosmiczny sprzęt do Biofeedback EEG, wykorzystujący technologię opracowaną przez naukowców z NASA!!! Gorąco polecam dzieciom z różnymi zaburzeniami a także dorosłym. Pani Katarzyna jest w stanie szybko pomóc w najtrudniejszych przypadkach. REWELACJA!!!

Pełen profesjonalizm, wsparcie, życzliwość - to spotkało mnie w gabinecie

Pełen profesjonalizm, wsparcie, życzliwość - to spotkało mnie w gabinecie

Witam, rowniez polecam Pania psycholog, mila, ciepla i budzi zaufanie...przez ostatnie pol roku poszukiwalam wlasnie kogos takiego trafialam na roznych psychologow w wiekszosci twierdzili ze powinnam jednak isc do psychiatry, brac antydepresanty... Mialam depresje,nerwice i napady paniki. Teraz czuje ze zyje i przedewszystkim mam po co!!!!

Musiałem Wam napisać, w zeszłym tygodniu byłem u Psychologa, pierwszy raz, jak długo chodzę po tych instytucjach, kobieta nie wzięła ani grosza za pierwszą wizytę a siedziałem dwie godziny. Wczoraj też u niej byłem, znowu siedziałem ok. dwóch godzin, najpierw rozmawiała ze mną a potem robiła mi biofeedback, za tę wizytę wzięła tylko 50zł. Babka bardzo miła, aż chce się do niej chodzić.