dr Katarzyna Zoń

Wspaniałe podejście do dorosłych ale i do dzieci w każdym wieku. Mój syn z uśmiechem na ustach odwiedza gabinet cioci Kasi:) Polecam

Pani Doktor Warzybok posiada ogromne doświadczenie w stomatologii . Siadając na fotelu czuje się komfortowo a przy tym ta pewność że co by to nie było będzie zrobione profesjonalnie. Polecam usługi Pani Doktor z całą odpowiedzialnością.

Super Pani! Można z Nią o wszystkim porozmawiać, bardzo miła i ludzka :) Leczy bardzo delikatnie, pyta czy boli. Na jej fotelu usypiałam. Zero stresu. Dzięki Niej przestałam bać się dentysty.. :) POLECAM !!!!!!!!

Super podejście do pacjenta. Pełen profesjonalizm!!! bardzo miła uśmiechnięta kobieta podejmująca trudne przypadki ząbków za co wystawiam bardzo duży pozytyw 10/10 :) Stomatolog godna polecenia. Ratuje ząbki za wszelką cenę !!!