Katarzyna Zygmunt-Lasia

Rehabilitant dziecięcy

Bardzo polecam..!! Pani Kasia jest profesjonalnym, znakomitym fizjoterapeutą i wspaniałym człowiekiem. Trafiłam do Niej z 3- miesięczną córeczką, u której podejrzewano podwyższone napięcie mięśniowe. Szanuję Panią Kasię za ogromną wiedzę, doświadczenie zawodowe, zdroworozsądkowe podejście oraz życzliwość wobec małego pacjenta jak i jego rodziny. Po prostu fizjoterapeuta z powołania..!! Pani Kasiu serdecznie dziękujemy..!

Znakomita rehabilitantka, pomogła Naszej córeczce wyjść z poważnego stanu zdrowotnego. Miła z odpowiednim podejściem do maluszka. Wszystko dokładnie wyjaśni i odpowie na pytania rodziców. Prawdziwy specjalista z powołania! Ćwiczy z maluszkiem pełną godzinę poprzez "zabawę", więc jest to sama przyjemność. Metoda Bobath jest w pełni lubiana u Pani Katarzyny przez Naszą córeczkę :) Nie naciąga na wizyty jak większość prywatnych specjalistów. Pracuje dla dobra dziecka. Zdecydowanie polecam!

Rewelacja!!!!człowiek z powołaniem tylko dlaczego tak mało tak dobrych specjalistów:( polecam polecam polecam, nasz Kubuś bawił się u Pani Kasi fantastycznie a przy tym dzielnie ćwiczył ponad godzinę, gdy poszliśmy do Pani Kasi Kuba w wieku 7 miesięcy nie siedział teraz ma rok i nie idzie go opanować:)zaraz po pierwszej wizycie już było widać efekt, pozdrawiam:)

Pani Kasia 4 lata temu rehabilitowała naszą córcię Natalkę (wtedy 3 m-ce), która urodziła się w ciężkiej zamartwicy i miała osłabione napięcie mięśniowe i odruchy neurologiczne. Dziś córka jest wulkanem energii i wzorem sprawności fizycznej:) nie ma dla niej miejsc nie do zdobycia:) jestem pewna, że w znacznej mierze dzięki Pani Kasi:) Bardzo dziękuję i serdecznie polecam:)

Super polecam pania Kasie bardzo nam pomogła a teraz pomaga naszemu synkowi Karolowi pełem pozytyw

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant dziecięcy Polkowice"?

Agnieszka Dryhusz-Olczak

Rehabilitant dziecięcy