Katarzyna Zygmunt-Lasia

Rehabilitant dziecięcy

Poszlam do Pani Katarzyny z polecenia, córka ma mocne problemy z noszeniem skarpet, butów, kapci. Usłyszałam "pójdzie do przedszkola, będzie musiała nosic kapcie i jej minie". Nie minęło. Została u niej zdiagnozowana nadwrażliwość sensoryczna. Na inne moje obawy dotyczące krzywej jednej nóżki, stwierdzila, ze to od wzdęc, bo na pewno córka je banany, a te powodują wzdęcia. Nie polecam.

Nie chce się powtarzać ale Pani Kasia to anioł a nie fizjoterapeuta. Trafiłam z 2- miesięcznym synkiem w celu sprawdzenia. Okazało się, ze pediatra przeoczyła mnóstwo nieprawidłowości, które na szczęście zobaczyła Pani Kasia. Spotykaliśmy się co1-2 tygodnie w zależności od potrzeb ale co najważniejsze, kiedy Pani Kasia widziała, ze moja praca z synkiem jest wystarczająca w domu umawiałyśmy się co dwa tygodnie. Nie naciąga, świetnie tłumaczy jak ćwiczyć, co się dzieje z dzieckiem, czego wynikiem są takie a nie inne zaburzenia. Jest to kobieta pełna serca do dzieci, jestem pełna podziwu bo spotkałam wielu fizjoterapeutów ale nikogo nie mogę porównać nawet do Pani Kasi. Polecam wszystkim znajomym, którzy szukaja pomocy. Ja z jednym dzieckiem chodziłam przez rok. Niedługo pojawi się drugi maluszek i tez pójdę na wizytę zeby sprawdzić czy wszystko jest Ok.

Bardzo polecam..!! Pani Kasia jest profesjonalnym, znakomitym fizjoterapeutą i wspaniałym człowiekiem. Trafiłam do Niej z 3- miesięczną córeczką, u której podejrzewano podwyższone napięcie mięśniowe. Szanuję Panią Kasię za ogromną wiedzę, doświadczenie zawodowe, zdroworozsądkowe podejście oraz życzliwość wobec małego pacjenta jak i jego rodziny. Po prostu fizjoterapeuta z powołania..!! Pani Kasiu serdecznie dziękujemy..!

Znakomita rehabilitantka, pomogła Naszej córeczce wyjść z poważnego stanu zdrowotnego. Miła z odpowiednim podejściem do maluszka. Wszystko dokładnie wyjaśni i odpowie na pytania rodziców. Prawdziwy specjalista z powołania! Ćwiczy z maluszkiem pełną godzinę poprzez "zabawę", więc jest to sama przyjemność. Metoda Bobath jest w pełni lubiana u Pani Katarzyny przez Naszą córeczkę :) Nie naciąga na wizyty jak większość prywatnych specjalistów. Pracuje dla dobra dziecka. Zdecydowanie polecam!

Rewelacja!!!!człowiek z powołaniem tylko dlaczego tak mało tak dobrych specjalistów:( polecam polecam polecam, nasz Kubuś bawił się u Pani Kasi fantastycznie a przy tym dzielnie ćwiczył ponad godzinę, gdy poszliśmy do Pani Kasi Kuba w wieku 7 miesięcy nie siedział teraz ma rok i nie idzie go opanować:)zaraz po pierwszej wizycie już było widać efekt, pozdrawiam:)

Pani Kasia 4 lata temu rehabilitowała naszą córcię Natalkę (wtedy 3 m-ce), która urodziła się w ciężkiej zamartwicy i miała osłabione napięcie mięśniowe i odruchy neurologiczne. Dziś córka jest wulkanem energii i wzorem sprawności fizycznej:) nie ma dla niej miejsc nie do zdobycia:) jestem pewna, że w znacznej mierze dzięki Pani Kasi:) Bardzo dziękuję i serdecznie polecam:)

Super polecam pania Kasie bardzo nam pomogła a teraz pomaga naszemu synkowi Karolowi pełem pozytyw

Wraz z mężem każdemu zainteresowanemu będziemy polecali Panią Kasię.

Wraz z mężem każdemu zainteresowanemu będziemy polecali Panią Kasię.

pani katarzyna zygmunt-lasia super, pani anna piestrak-majoran super, pani agnieszka dryhusz-olczak super, trafic na te rehabilitantki to szczęście dla was a przede wszystkim dla twojego malucha!!!!! dziękuję wszystkim panią za współpracę!!

Gdyby nie Pani Kasia moja córka pewnie by dziś chodziła jak"kaczka".Na szczęscie trafiliśmy do niej:) wspaniała osoba ,świetny fachowiec i swietne podejscie do dzieci i do zatroskanych rodziców także.Polecam:)