Lekarze Katowice Medycyna

Katowice USG dr n. med. Piotr Bednarski

dr n. med. Piotr Bednarski

USG, Chirurg ogólny

wizyta już od 200
Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.
Opinia dodana przez: Przemysław

lek. med. Tomasz Kasela

Medycyna estetyczna

Europejskie Centrum Estetyki
Rolna 18
40-555 Katowice

Wiedza , precyzja i super naturalny efekt. Duże doświadczenie, bardzo sympatyczny.
Słyszałam , że pracuje nad nowymi metodami regeneracji skóry ,o których opowiadał ,podczas wizyty.
Opinia dodana przez: Zofia
Katowice Dermatolog dr Lidia Bednarska

dr Lidia Bednarska

Dermatolog

wizyta już od 100
Bardzo mi pomogła. Polecam z serca. Wizyta bez pośpiechu cierpliwie wysłucha i dobrze doradzi. Bardzo profesjonalna i rzeczowa.

dr hab. n. med. Paweł Lampe

Chirurg ogólny

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Moja opinia jest jednoznaczna i potwierdzona tym co widziałem na własne oczy ,kiedy najbliższa mi osoba DŁUŻSZY OKRES CZASU spędziła w tym "szpitalu". Mogę powiedzieć tylko tyle: UCIEKAJCIE Z DALEKA OD TEGO CZŁOWIEKA I OD TEJ PSEUDO KLINIKI!!!!! Profesor był może chętny pomagać chorym ludziom,ale pewnie z 10 lat temu wstecz albo i więcej..Na oddziale nr 3 zwanym septycznym-pielęgniarki to prawdziwe HETERY a nie kobiety a co dopiero ludzie....
Opinia dodana przez: zapoznany

dr hab. n. med. Stanisław Józef Musiał

Ortodonta

NZOZ Falck Medycyna Region Śląski Przychodnia Falck Medycyna
Warszawska 52
40-008 Katowice

Pan Doktor zrobił z moimi zębami cuda na kiju - krzywizna, zepsucie dziąseł przez poprzednich lekarzy nie miały końca.. teraz holywoodzki uśmiech :)
Opinia dodana przez: Ewa

dr Anna Bożkiewicz-Kasperczyk

Pediatra, Gastroenterolog

40-108 Katowice

Mało tych opinii i na dodatek anonimowe - łatwo krytykować nie podpisując się. Zastanawiam się na podstawie ilu wizyt u Pani doktor zostały wystawione. Jednej ? Każdy ma oczywiście prawo do swojej opinii i oczywiście nie neguję zamieszczonych, chociaż się z nimi nie zgadzam. Może przedmówcy trafili na gorszy dzień pediatry ? To też człowiek, nie zapominajmy o tym.
Podzielę się moją opinią:
Poznałam Panią doktor wielu lat temu. Trafiłam ...

lekarz Krystyna Skrzypek-Wawrzyniak

Dermatolog

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice

Polecam Panią Doktor lecze się u niej juz 16lat kiedy miałam problemy zawsze mnie przyjęła. Pozdrawiam i oby więcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: Grażyna

dr n. med. Bożena Zapatka

Urolog, Chirurg dziecięcy

NZOZ Falck Medycyna Region Śląski Przychodnia Falck Medycyna
Warszawska 52
40-008 Katowice

Świetny fachowiec, idealnie stawia diagnozy, wszechstronny lekarz, zawsze empatyczna i pomocna. Dziękuję Pani doktor
Opinia dodana przez: matylda

dr n. med. Paweł Gruenpeter

Neurolog

40-108 Katowice

polecam z.n. Do PACJENTA, ZARÓWNO NA ODDZIALE SZPITALNYM, JAK i w PRZYCHODNI PODCHODZI BARDZO DELIKATNIE, KOMPRTETNIE ze ZNAWSTWEM. NA ODDZIALE NEUROLOGII, w CZELADZI, PANUJE WZORCOWY PORZĄDEK. Zofia Nowak

dr n. med. Maria Głowacka - Kulesz

Reumatolog, Rehabilitant

40-108 Katowice

Owszem Pani doktor jest miła, ale w trakcie kiedy pacjent jest już w gabinecie doktor odbiera 10 innych telefonów tym samym nie skupia się na pacjencie. Mimo braku innych pacjentów, trzeba odczekać i tak swoje..
Opinia dodana przez: Pacjentka