Lekarze Katowice Medycyna

USG Katowice dr n. med. Piotr Bednarski

40-108 Katowice

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.
Opinia dodana przez: Przemysław
Dermatolog Katowice dr Lidia Bednarska

dr Lidia Bednarska

Dermatolog

wizyta już od 100

40-108 Katowice

Bardzo mi pomogła. Polecam z serca. Wizyta bez pośpiechu cierpliwie wysłucha i dobrze doradzi. Bardzo profesjonalna i rzeczowa.

dr n. med. Maria Głowacka - Kulesz

Reumatolog, Rehabilitant

40-108 Katowice

W swoim długim zyciu nie spotkałam tak sympatycznego miłego ciepłego uprzejmego lekarza który za wszelką cenę chce pomagać chorym.Do końca życia będę wdzięczna za to co p.dr zrobiła dla mojego męża.Duży szacunek.Cieplutko pozdrawiam.R.C.

Opinia dodana przez: Rozalia

40-108 Katowice

Jestem niezwykle wdzięczna Panu doktorowi za Jego profesjonalizm w podejmowaniu trafnej diagnozy i decyzji o dalszym leczeniu . Poświęca on wiele uwagi pacjentom /opinia usłyszana od innych pacjentów /...Sama tego doświadczam przy każdej wizycie . Niezwykle ciepły , empatyczny lekarz o bardzo wysokiej kulturze osobistej . Poświęca wiele uwagi na rozmowę z pacjentem i słucha pacjenta z atiencją . Nikogo nie lekceweważy , chętnie pomaga , nie odsyła pacjentów , ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice

Lekarz godny polecenia.Miły,konkretny,rzeczowy ze świetnym podejsciem do pacjentów,a przy tym z poczuc

NZOZ Falck Medycyna Region Śląski Przychodnia Falck Medycyna
Warszawska 52
40-008 Katowice

Kompetentny chirurg. Wspaniały człowiek. Obyśmy mieli więcej takich lekarzy. Godny polecenia H.Lebiejko
Opinia dodana przez: Barbara

ulica Szeptyckiego 1
40-281 Katowice

Super lekarz nie ma takiego drugiego na świecie. Jednym słowem skarb. Lekarz który poswieca cala swoja prace i serce pacjentom ktorzy go potrzebuja

40-108 Katowice

polecam z.n. Do PACJENTA, ZARÓWNO NA ODDZIALE SZPITALNYM, JAK i w PRZYCHODNI PODCHODZI BARDZO DELIKATNIE, KOMPRTETNIE ze ZNAWSTWEM. NA ODDZIALE NEUROLOGII, w CZELADZI, PANUJE WZORCOWY PORZĄDEK. Zofia Nowak

Orkana 18 B/15 A
40-553 Katowice

Cieszę się że trafiłem do tego lekarza, dobry fachowiec, z mało spotykaną troską podchodzi do pacjentów, polecam

Saint Etienne 6a/7
40-232 Katowice

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, dr Okraska opisała dokładnie moją dolegliwość, czego mogę się spodziewać w przyszłości, jakie działania podjąć kiedy i jak kontrolować. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna