Lekarze Katowice Medycyna

USG Katowice dr n. med. Piotr Bednarski

40-108 Katowice

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.
Opinia dodana przez: Przemysław
Dermatolog Katowice dr Lidia Bednarska

dr Lidia Bednarska

Dermatolog

wizyta już od 100

40-108 Katowice

Bardzo mi pomogła. Polecam z serca. Wizyta bez pośpiechu cierpliwie wysłucha i dobrze doradzi. Bardzo profesjonalna i rzeczowa.

dr n. med. Maria Głowacka - Kulesz

Reumatolog, Rehabilitant

40-108 Katowice

Bardzo dobra Pani doktor, pomogła mi, sympatyczna i ciepła osoba, wyrozumiała, z sercem do człowieka i zawsze na nią można liczyć!
Kobieta - anioł :)
Taka prawdziwa Pani doktor - z powołania...

40-108 Katowice

Jestem niezwykle wdzięczna Panu doktorowi za Jego profesjonalizm w podejmowaniu trafnej diagnozy i decyzji o dalszym leczeniu . Poświęca on wiele uwagi pacjentom /opinia usłyszana od innych pacjentów /...Sama tego doświadczam przy każdej wizycie . Niezwykle ciepły , empatyczny lekarz o bardzo wysokiej kulturze osobistej . Poświęca wiele uwagi na rozmowę z pacjentem i słucha pacjenta z atiencją . Nikogo nie lekceweważy , chętnie pomaga , nie odsyła pacjentów , ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice

Lekarz godny polecenia.Miły,konkretny,rzeczowy ze świetnym podejsciem do pacjentów,a przy tym z poczuc

NZOZ Falck Medycyna Region Śląski Przychodnia Falck Medycyna
Warszawska 52
40-008 Katowice

Kompetentny chirurg. Wspaniały człowiek. Obyśmy mieli więcej takich lekarzy. Godny polecenia H.Lebiejko
Opinia dodana przez: Barbara

ulica Szeptyckiego 1
40-281 Katowice

Super lekarz nie ma takiego drugiego na świecie. Jednym słowem skarb. Lekarz który poswieca cala swoja prace i serce pacjentom ktorzy go potrzebuja

40-108 Katowice

polecam z.n. Do PACJENTA, ZARÓWNO NA ODDZIALE SZPITALNYM, JAK i w PRZYCHODNI PODCHODZI BARDZO DELIKATNIE, KOMPRTETNIE ze ZNAWSTWEM. NA ODDZIALE NEUROLOGII, w CZELADZI, PANUJE WZORCOWY PORZĄDEK. Zofia Nowak

Orkana 18 B/15 A
40-553 Katowice

Cieszę się że trafiłem do tego lekarza, dobry fachowiec, z mało spotykaną troską podchodzi do pacjentów, polecam

Saint Etienne 6a/7
40-232 Katowice

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, dr Okraska opisała dokładnie moją dolegliwość, czego mogę się spodziewać w przyszłości, jakie działania podjąć kiedy i jak kontrolować. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna