lek. dent. Katzrzyna Kryspin

Dla mnie pani kryspin była ostatnią deską ratunku po nieudanym leczeniu kanałowym u mojego poprzedniego dentysty, który po złamaniu narządu w kanale powiedział że ząb trzeba wyrwać. Naprędce szukałam informacji czy jest jakaś alternatywa która pozwoli na uratowanie zęba i znalazłam informacje że tutaj radzili sobie już z takimi przypadkami. Zadzwoniłam na recepcje i pani to potwierdziła, wiec umówiłam się jak szybko się dało. Na szczęście wszystko skończyło się po mojej myśli i zęba udało się uratować za co jestem niezmiernie wdzięczna. Najadłam się strachu ze zostanę bez zęba i mam nauczkę na przyszłość żeby częściej kontrolować stan zębów.

Jestem długoletnim pacjentem Pani doktor bo potrafi ona tak zadbać o moje zęby żeby wyglądały ładnie niezależnie od tego ile mam lat. Może to zabrzmi trochę nieskromnie ale uważam iż mam ładniejsze zęby niż niejeden młodzieniaszek, a przecież jestem już dziadkiem. Jeśli się dba o swoje zęby i ma takiego dentystę jak ja to można mieć piękny uśmiech nawet będąc starszą osobą.

Pani doktor to bardzo kompetentna osoba. Dokładnie wyjaśniła mi przebieg leczenia i wszystkie zawiłości tego procesu. Miałam u niej wykonywane licówki, wszystko wyszło bardzo ładnie i przede wszystkim naturalnie. W gabinecie jest czysto i schludnie, siostry są bardzo miłe i pomocne. Pani doktor jest warta polecenia.

Doskonała Lekarka. Bardzo kompetentna i cierpliwa. Dzięki niej dowiedziałam się, że istnieje coś takiego jak kanon piękna w stomatologii. Dzięki temu moje nowe zęby pasują do mojego uśmiechu.

Światowy poziom stomatologii i kompleksowe leczenie od estetytyki po periodontologię i ortodoncję. Aczkolwiek trzeba się mocno trzymać za kieszeń.