lekarz Kazimiera Barczyk

3,6
3,7
3,6
3,5

Znam Dr Barczyk ponad 20 lat. Chorowałam na tzw „Białaczkę” mając nie całe 4 latka, wylaczyla mnie z tej choroby, i wiele wiele innych dzieci, za co jestem jej ogromnie wdzięczna i moi rodzice. Dziś gdy moje dzieci są chore o pomoc zwracam się tylko do Pani Doktor Barczyk! Ciepla, mila, bardzo zadbana i elegancka kobieta, super podejscie do dzieci, Nie bez powodu jest ordynatorem w szpitalu w Zielonej Górze , do konca zycia bede Bogu dziękować że trafilam na takiego lekarza jak Pani!

Wspaniały lekarz,gdy moje dzieci zachorują nie wyobrażam sobie aby pójść do innego lekarza.Naprawdę wspaniała pani doktor POLECAM

codowna osoba, wspaniały lekarz, kompetenta z ogromną wiedzą i doświadczeniem, moje dziecko ją uwielbia a ja sama jestem szczesliwa że ją spotkałam, bo wiem że zawsze pomoze i wyleczy. dziwie sie rodzicom, którzy wypisują o chłodnym podejściu do pacjenta-ja nie mam takiego doświadczenia- poza tym liczy się fachowość. dziekuje Pani Doktor.

Polecam Panią doktor, jest znakomitym specjalistą, odpowiednie podejście do dzieci, trafione diagnozy i skuteczne leczenie. Dziękujemy Pani doktor.

ja z pania doktor spotkalam sie pierwszy raz w szpitalu. owszem w pierszym kontakcie wydaje sie chlodna i dystyngowana ale w rzeczywistosci to ciepla i doswiadczona kobieta. lecze u niej dzieci juz 5 lat nigdy sie nie mylila, nigdy nie odmowila pomocy i zawsze wyleczyla mi dzieci. nie wyobrazam sobie zeby leczyc dzieci u kogokolwiek innego. a zachowanie pani doktor wobec pacjentow i rodzicow jest zawsze takie samo czy w gabinecie pryw. czy w szpitalu.

Kompetentna i rzeczowa. Poświęca matce i dzicku dużo czasu. Działa z pewnym planem, kompleksowo a nie na oślep. Jeśli ktoś oczekuje efektów a nie głaskania po głowie to własnie dobrze trafił. Polecam serdecznie.A posiadane doświadczenie sprawia, że bijacy od pani doktor spokój i opanowanie udzielaja się dziecku i matce.

Ja mam bardzo dobre doświadczenia z Panią Barczyk. Moje dziecko bardzo często choruje i tylko Pani Barczyk potrafi je leczyc bez antybiotyków i zawsze stawia właściwą diagnozę. Jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc. To bardzo doswiadczona i bardzo mądra lekarka. Nie wyobrażam sobie leczyc dziecka u kogoś innego.

polecam tego lekarza, wyśmienity fachowiec.

polecam tego lekarza, wyśmienity fachowiec.

na pewno nie poleciłabym pani doktor moim znajomym ,ale tylko dlatego , że rzeczywiście pierwsze wrażenie robi bardzo nieprzyjemne , ale jest dobrym fachowcem ,a wszystkie przewrażliwione mamusie niech się najpierw zastanowią nad swoim zachowaniem i podejściem do dziecka a póżniej oceniają kogoś innego

Swietnie zdiagnozowala chorobe mojego dziecka, gdzie multum innych lekarzy miało problem. Miła , rzeczowa, swietne podejscie do dziecka i do rodzica.