lekarz Kazimiera Barczyńska-Słoń

Cudowna kobieta, bardzo kompetentna i uprzejma. Nie ma jakiś uwag ,,nie na miejscu". Przyjmuje z uśmiechem na twarzy i cały czas jej ten uśmiech towarzyszy. Jestem z niej bardzo zadowolona. Jeśli to Wasz pierwsza wizyta lub macie jakieś ,,nie miłe przygody" z innymi ginekologami to WARTO wybrać się właśnie do tej pani doktor :)

Bardzo sympatyczna, spokojna, kompetentna, starsza Pani. Zawsze poświęca mi tyle uwagi ile trzeba. Wszystko szczegółowo tłumaczy, odpowiada na każde pytanie. Pani doktor prowadzi moją ciążę. Zwróciła uwagę na takie rzeczy, których inni ginekolodzy nie zauważyli. Cieszę się że trafiłam do niej, bo odradziła mi zażywanie tabletek, które przepisała mi wcześniej inna Pani doktor, a okazały się zbyteczne a ich działanie mogły zaszkodzić dzidziusiowi. Zawsze mierzy ciśnienie, przeprowadza badanie, słuchamy bicia serduszka dzidziusia. / Polecam komuś kto chodzi częściej, zapłacić 20 zł za coś w rodzaju karty stałego klienta i wtedy wizyta 72 zł zamiast 80.

Pani Dr Barczyńska jest bardzo uprzejmą kobietą, dokładnie tłumaczy jak będzie przebiegać np. leczenie. W razie potrzeby bez wizyty też odpowiada na każde pytanie! Super lekarka, sympatyczna, inteligentna, kompetentna, i o rzeczach nie związanych z jej specjalizacją też można porozmawiać :) GORĄCO polecam!

Bardzo miła i uprzejma. Odpowiada na każde pytanie i wszystko dokładnie tłumaczy. Zdecydowanie polecam Panią Doktor:)

superrrrrrrrrr lekarz ! bardzo polecam! Miła, otwarta , wizyta przebiega w super atmosferze:)

Bardzo miła i sympatyczna kobieta. Wytłumaczy wszystko bardzo dokładnie odnośnie dolegliwości i stosowania leków. Można o wszytsko się pytać bez skrępowania, na wszystkie pytania odpowiada. Serdecznie polecam Pania Doktor.

Naprawdę polecam Panią Doktor, jest kompetentna, zawsze na czasie, miła i zawsze można do niej zadzwonić jak się ma jakiś problem :)

Przemiła pani doktor, niezwykle profesjonalna i budząca zaufanie. Zaproponowała możliwość darmowych konsultacji w razie jakichkolwiek wątpliwości, co też oznacza, iż nie ma w niej chęci obdzierania pacjenta z każdego grosza. Polecam.

Zdecydowanie polecam tą panią. Jest kompetentna, budzi zaufanie, dokładnie tłumaczy i poświęca uwagę.Doskonała przy leczeniu stanów zapalnych i bakteryjnych.Można jej powiedzieć o wszystkim, podchodzi bardzo profesjonalnie do każdego pacjenta. Polecam.

Polecam.

super lekarka, miła kompetentna, polecam serdecznie

super lekarka, miła kompetentna, polecam serdecznie

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz