lekarz Kazimiera Barczyńska-Słoń

Przemiła pani doktor, niezwykle profesjonalna i budząca zaufanie. Zaproponowała możliwość darmowych konsultacji w razie jakichkolwiek wątpliwości, co też oznacza, iż nie ma w niej chęci obdzierania pacjenta z każdego grosza. Polecam.

Bardzo dobry lekarz. Kompetentna, dokładna, cierpliwa a przy tym miła i uśmiechnięta. POLECAM :)

Zdecydowanie polecam tą panią. Jest kompetentna, budzi zaufanie, dokładnie tłumaczy i poświęca uwagę.Doskonała przy leczeniu stanów zapalnych i bakteryjnych.Można jej powiedzieć o wszystkim, podchodzi bardzo profesjonalnie do każdego pacjenta. Polecam.

Polecam.

polecam, miła i kompetentna pani doktor a wizyta zaskakująco bezstresowa

polecam, miła i kompetentna pani doktor a wizyta zaskakująco bezstresowa

Bardzo miła, kompetentna, wszystko tłumaczy, szczegółowo bada, doradzi. Polecam!

Mimo "podeszłego" wieku pani doktor jest bardzo sympatyczna, otwarta i kompetentna. Udziela bardzo dużo informacji, daje dodatkowe ulotki. Wprowadza tak miłą atmosferę, że bez skrępowania można ją pytać o wszystko. Polecam :)

Byłam sceptycznie nastawiona bo pani doktor jest już bardzo dojrzałą kobietą ale okazało się ,ze niepotrzebnie. Jest miła kompetentna, podczas badania na bieżąco opowiada co robi i czy wszystko jest ok:) serdecznie polecam

bardzo sympatyczna, kontaktowa, kompetentna lekarka,

bardzo sympatyczna, kontaktowa, kompetentna lekarka,

Jestem zadowolona z wizyty i jej przebiegu. Miła i kompetenta pani.

Jestem zadowolona z wizyty i jej przebiegu. Miła i kompetenta pani.

Świetny, kompetentny lekarz. Polecam serdecznie

Świetny, kompetentny lekarz. Polecam serdecznie