lekarz Kazimiera Całus-Oleksik

Bardzo dobry lekarz. Godny polecenia. Jestem pacjentka od wielu lat i za kazda raza jestem zadowolona z wizyty u Pani Doktor.

Nie polecam. Pani doktor nie chciała zlecić wszystkich badań bo "po co mi te badania" i ona nie ma podstaw żeby zlecić. Zasugerowała żebym sobie zrobiła badania prywatnie. Zaczęła wymyślać choroby które nie są z dziedziny ginekologii, a wyniki badań ich nie potwierdzają. Szkoda czasu

Byłam ostatnio u Pani Doktor bo ktoś mi ją polecił, jednak takiego niesmaku i rozczarowania dawno nie doznałam. Pani Doktor potraktowała mnie z góry, była bardzo nieprzyjemna a wręcz prawiła mi kazania... o niedelikatności podczas badania nie wspominając. Nie po to idę do ginekologa żeby prawił mi morały i wręcz próbował mi wmawiać pewne rzeczy. Osobiście nie polecam.

Osobiście nie polecam.

Bardzo dobry lekarz! Godny polecenia. Uprzejma i kompetentna osoba, która potrafi wszystko sensownie wytłumaczyć i dobrze doradzić. Daję 5 i polecam :D

Bardzo dobry lekarz. Jestem od wielu lat pacjentką. Pani doktor prowadziła moją ciążę. Jest miła i kompetentna. Jedynie brak nowoczesnego sprzętu w przychodni.

kolejny raz zawiodłam sie na kobiecie ginekologu. Nastepny raz pójdę na pewno do mężczyzny

Bardzo dobry, kompetentny ginekolog. Traktuje swoje pacjentki podmiotowo, jasno wszystko tłumaczy. Póki co jestem bardzo zadowolona.

bylam u pani dr 3 razy i jestem zadowolona

bylam u pani dr 3 razy i jestem zadowolona

Prawdziwy lekarz z powołania , kompetętna i troskliwa .Pomimo kąplikacji z ciążą , dzięki Pani doktor urodziłam zdrowego synka . Bardzo wdzięczna Grażyna Sawicka z rodziną !!!