lekarz Kazimiera Mariankowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Byłam na wizycie pierwszy i napewno ostatni raz . Pani doktor niemiła, arogancka , totalny brak podejścia do dziecka z pretensjami że powinnam przyjść za 3-4 dni a nie na drugi dzień jak dziecko zaczęło kaszlec ... Stetoskop przyłożony 2 razy i to w momencie rozmowy że mną więc nie wiem czy cokolwiek byłaby w stanie usłyszeć. Lekarz pracujący chyba za karę. NIE POLECAM !!!

Lekarz pracujący chyba za karę.
NIE POLECAM !!!

Najgorszy lekarz w Brzesku. Pani doktor jest niemiła, arogancka, już przy wejściu zaprasza do gabinetu z gorzkniałą, lekceważącą miną. Brzydko odzywa się do rodziców, z pretensją, w brzydki sposób zwraca im uwagę. Zamiast badać dziecko wypowiada się w innych kwestiach z wyrzutem. Nie prosząc ją o to. Nie mówiąc o podejściu do dziecka, którego w ogóle nie ma. Totalny brak kultury, jakiekolwiek empatii do pacjentów. Odradzam wizytę u tego lekarza!!!!!

Pani lekarz to osoba która nie powinna pracować z chorymi tym bardziej dziećmi. Zupełny brak zaangażowania. Od wejścia z pretensjami po co przychodzimy do niej „z gorączka???” Brak podejścia do dziecka( zdarła maseczkę z twarzy dziecka i rzuciła na kozetkę) badanie trwało maksymalnie minutę a w tym czasie zdążyła wytargać dziecku do góry bluzeczkę bo matka rozbiera zbyt wolno. Brak jakichkolwiek konstruktywnych zaleceń SYROP Z CEBULI- naprawdę??? Wstyd, że taka osoba pracuje w opiece zdrowotnej bo mam wrażenie, że nie leczy a liczy… niestety nie ma możliwości wystawiania opinii lekarzom w PlusMedice zastanówmy się czemu?

Bardzo dobra Pani Doktor, ma podejscie do dzieci, i raczej lubi tą pracę bo jeszcze jej sfrustrowanej nie widzalam - innych lekarzy owszem. Diagnozy trafne. PLusem jest to, że czasami sama dzwoni do pacjentów zapytać jak się dzieci czują na jej leczeniu. POLECAM

Jak dla mnie wzór lekarza. Moje dzieci ją uwielbiają. Profesjonalnie pochodzi do swojej pracy. Polecam

Polecam Panią Dr.Mariankowską. Jest bardzo dobrym specjalistą.

Polecam Panią Dr.Mariankowską. Jest bardzo dobrym specjalistą.

Pani Dr jest nieuprzejma, nie ma podejścia do dzieci i nie słucha uwag rodziców dotyczących dziecka!!!

zapytana o dolegliwość dziecka odpowiada "nikt nie powiedział że będzie łatwo" z taką ironią coraz mniej się mi podoba

Traktuje pacjentów jak zło konieczne .

Traktuje pacjentów jak zło konieczne .

BArdzo dobry specjalista. Polecam wszystkim

BArdzo dobry specjalista. Polecam wszystkim