lekarz Kazimiera Nowakowska-Stoch

2,6
2,4
2,1
1,9

Była to moja ostatnia wizyta u Pani Doktor. Arogancje podejście do pacjenta. Przyszłam po pomoc, wyszłam zła i niczego sie nie dowiedziała. Usłyszałam tylko kilka komentarzy nie na miejscu. Stanowczo odradzam.

Zdecydowanie odradzam. Arogancka, głupie żarty, wczoraj to była moja ostatni wizyta u tej Pani. Ktoś tak nieuprzejmy nie powinien pracować z ludzmi.

Prawda! Słownictwo niczym z jakiegos wariatkowa! hihi.Tylko nagrac i wrzucic w kontakt 24 to dostanie sie tez przy okazji kierownikowi przychodni ze pozwala na takie wyskoki, a jak nie panuje nad soba to niech sie gdzies zglosi po pomoc.-Elzbieta

Szok! szok! szok! Ta kobieta jest lekarzem?! Potwierdzam relacje negatywnie piszacych przede mna.Wysmiewa sie i obraza ludzi.Lekarz to inteligencja wiedza i co najmniej chocby poprawna kultura! Jak nie radzi sobie ze swoimi nerwami to niech sama sobie wypisze skierowanie do psychologa lub niech w koncu zrobi cos z tym jej zachowaniem kierownik przychodni.

Ludzie, musicie ochłonąć. lekarz ma być skuteczny a nie miły i głaskać po główce. Dla mnie dr Nowakowska to wzór dla innych, którzy potrafią być tylko mili a ich pacjenci leżą na cmentarzu. Czasami potrzebny jest kubeł zimnej wody zamiast ładnych słówek.

Ludzie, musicie ochłonąć.

Na wizytę do Pani doktor poszłam pełna nadziei na spotkanie z kompetentnym i miłym lekarzem. Niestety w trakcie wizyty Pani doktor była bardzo nieuprzejma, arogancka. Pozwoliła sobie na niesmaczne uwagi, które były bardzo nie na miejscu. Ponieważ była to moja pierwsza wizyta w poradni internistycznej (po ukończeniu 18 roku życia i przepisaniu się od pediatry) oczywiście potrzebowałam skierowań do poradni specjalistycznych, w których leczę różne przewlekłe schorzenia. Wyjaśniłam zatem, jaka jest sytuacja i o owe skierowania poprosiłam. Tak więc, Pani doktor była łaskawa wystawić skierowanie do kardiologa, laryngologa i alergologa, jednak nie dostałam skierowania do neurologa pomimo, iż od kilku lat jestem pod opieką tej poradni w celu leczenia przewlekłych bólów głowy oraz obserwacji torbieli mózgu. Moje tłumaczenia Pani doktor skwitowała, że "jeżeli do tej pory Pani nie umarła, to będzie Pani żyła" po czym bezczelnie zaczęła się śmiać. Podobna sytuacja przy prośbie o skierowanie na badanie usg niezbędne na pierwszej wizycie w poradni nefrologicznej. Jako, że już kilkukrotnie miałam wykonywane usg w tej przychodni, więc wiem, że czas oczekiwania wynosi ok 2 miesięcy. Pani doktor stwierdziła, że "badanie będzie Pani miała wykonane w przeciągu 2 tygodni, a za 3 miesiące [to wtedy mam wizytę u nefrologa] skierowanie będzie tak samo nieaktualne, jak Pani cnota". Po czym ponownie zaczęła się śmiać. I w tym momencie mnie zamurowało. Jak lekarz może pozwolić sobie na takie uwagi względem pacjenta. Widać było, że naigrywanie się ze mnie sprawia jej przyjemność. Pod koniec wizyty konieczne było wystawienie skierowania do pracowni mikrobiologicznej, gdyż właśnie skończyłam brać antybiotyk ze względu za zakażenie układu moczowego. Pani doktor stwierdziła, że "gronkowiec nie ma prawa występować w moczu i najwidoczniej za każdym razem zanieczyszcza Pani próbkę brudnymi paluchami". Nie dała sobie nic wytłumaczyć. Nawet nie zapytała o objawy i dolegliwości. "Nie trzeba być lekarzem, żeby wiedzieć, że to fałszywe wyniki". Na do widzenia usłyszałam, że ". Wszystkie wypowiedzi są dokładnymi cytatami słów Pani doktor. Po wizycie byłam w takim szoku, że nie pomyślałam nawet, by iść od razu do kierownika przychodni, by złożyć skargę, jednak jeszcze nie jest za późno. Takie zachowanie i stosunek do pacjenta jest niedopuszczalne. Jestem zniesmaczona, oburzona i rozczarowana.

Swietny lekarz, nie pogłaszcze po główce tylko dosadnie przetłumaczy. Konkretna i fachowa lekarz. Wyleczyła mi zapalenie oskrzeli i zleciła badania dodatkowe. Poświęca tyle czasu ile pacjent chce. Tłumaczy co robi i jak działa lek. Dla mnie SUPER.

Pani doktor wyleczyła mnie skutecznie, z chorobą wirusową borykałam się od dziecka, ciągle jednak wracała, w każdym miesiącu miałam jej wyrzuty, aż pewnego razu Pani doktor wszystko mi wytłumaczyła, zleciła kompleksowe badania, przepisała leki i od 6 miesięcy nie mam problemu z wirusem :) Dodam, że wcześniej byłam u wielu różnych lekarzy i specjalistów w różnych miastach i nikt mi nie pomógł, jedynie dostawałam leki na szybsze zwalczenie objawów wirusa. Polecam Panią doktor serdecznie - jest szczera, otwarta i bezpośrednia - ale najważniejsze, że jej metody działają!!!!

omijac szerokim lukiem arogancka pozwala sobie na krytyke wygladu pacjenta na pytanie o dzialanie leku nie potrafi odpowiedziec .Ogromny niesmak po wizycie u tej pani