dr Kazimiera Skrzyniarz-Zborowska

Dermatolog

Nie polecam. Spóźnia się, „Tyka” co jest ewidentnym brakiem szacunku dla klienta i jego czasu. Przepisuje drogie środki, które nie działają - na zasadzie „póki się nie wyleczysz to mam z ciebie pieniądze”. Po dwóch wizytach i nieskutecznym leczeniu (wydane w okolicach 400zl) dałem spokój i poszedłem do innej Pani Doktor na NFZ - przepisała preparaty za kwotę 30 zł - zapytana czy umawiać się na kontrolę odpowiedziała, że jeśli by nie pomogło to tak - drugiej wizyty już nie było (dla porównania u Pani Z. zawsze płatna wizyta kontrolna i przepisane kolejne drogie, nieskuteczne badziewie). Gorąco odradzam

Super lekarka :) Uprzejma i miła, Polecam serdecznie!

Super lekarka :)
Uprzejma i miła,
Polecam serdecznie!

Zdecydowanie odradzam, spóźnia się, mówi na "Ty" nie ma szacunku i leczyć tez nie umie.

Super lekarz ,bardzo dobry specjalista nie tylko w swojej dziedzinie ,polecam

Super lekarz ,bardzo dobry specjalista nie tylko w swojej dziedzinie ,polecam