lekarz Kazimierz Andrzejewski

2,7
2,9
2,7
2,9

Na temat podejścia w trakcie wizyty niestety nie jestem w stanie wiele powiedzieć, ponieważ pan doktor nie miał czasu mnie przyjąć, mimo tego, że dostałam zwrot do dr Andrzejewskiego od Internisty, oczywiście wszystko prywatnie. Powinien pracować do 19, byłam 18.40 i zostałam chamsko poinformowana, że on już wychodzi i mam wrócić do internistki. Nie wiem gdzie się tak spieszył, pewnie na kolejny etat, w każdym razie niemiły, gburowaty, 5 min na wypisanie recepty by go nie zbawiło. To chyba lekarze są dla pacjentów, a nie odwrotnie. Zwłaszcza w godzinach pracy. Na mnie szanowny pan doktor nie zarobi. Podejście do pacjenta żadne.

W szpitalu na Zdrojach znaleźliśmy się przypadkowo i w ogóle nie znaliśmy pana doktora Andrzejewskiego. Nasza córka w Maju miała wycinany trzeci migdał, właśnie przez pana doktora. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu jak i z efektu końcowego wycięcia migdałka. Dziecko jest zdrowe i nareszcie normalnie funkcjonuje. Pan doktor Kazimierz Andrzejewski dał się poznać jako profesjonalista z dobrym podejściem do dzieci. Jest bardzo konkretny i dobry w tym co robi. Nie marnuje czasu na wdawanie się z pacjentami w niepotrzebną polemikę tylko rzeczowo udziela informacji. I taki powinien być każdy lekarz ! Dodatkowym atutem tego oddziału jest ciepła atmosfera stworzona prze panie pielęgniarki, które są jak dobre ciocie ! Pozdrawiamy i życzymy całemu personelowi wszystkiego dobrego !!!:)

Jest to bardzo dobry lekarz. Wczoraj miałam robiony zabieg na NFZ. Lekarz jest kompetentny. Kiedy czułam, że mnie boli, natychmiast dostałam dodatkowe znieczulenie. Po zabiegu dostałam dokładne instrukcje jak się zachowywać, co jeść i jak przyjmować leki. Zadałam pytania związane z tym co doktor mi objaśnił i otrzymałam odpowiedzi. Prawda, że jest to człowiek powściągliwy i skupiony na problemie i jego rozwiązaniu. W końcu od tego jest. Nie jest to lekarz pierdoła, jest skupiony na zadaniu i wykonuje je zgodnie ze swoją wiedzą, doświadczeniem i sztuką lekarską. Bardzo dobry fachowiec. Prawdą jest też,że pielęgniarki na oddziale są cudowne. Pozdrawiam!

bardzo dobry lekarz była operowana przez niego moja córka jestem zadowolona

bardzo dobry lekarz była operowana przez niego moja córka jestem zadowolona

Dr. Andrzejewski kilka dni temu usuwał mojej Córci 3-go migdałka i moja opinia na Jego temat jest jak najbardziej dobra,na prawdę podszedł fachowo do sprawy ,dobrze wykonał zabieg,potem przyszedł i wyjaśnił postępowanie pooperacyjne,żadnych zastrzeżeń z naszej strony,na drugi dzień poszliśmy z Córcią na kontrol , zostalismy przyjęci z usmiechem i po badaniu pojechalismy do domu.Zaznaczam ,ze nie chodziliśmy do Niego prywatnie,po prostu przyjechalismy na oddział dzienny w Zdrojach ,aby wykonac zabieg,więc nie miałam nigdy wczesniej z tym lekarzem do czynienia,ale z tego co zauwazyłam to kompetentny lekarz,widac,ze nie lubi się rozdrabniac i podchodzi do pacjentów krótko i rzeczowo,najwazniejsze,ze jest dobrym operatorem i fachowo wykonał zabieg.Dziękujemy:-)

Jeszcze zanim poznał dolegliwości, już postawił diagnozę. Gdyby pacjent miał coś do powiedzenia, nie sądzę żeby wrócił do tego lekarza. Najważniejsze było zanotowanie od kogo jest skierowanie, nie problemy zdrowotne pacjenta. Czy rzeczywiście Pan Doktor musi się męczyć z pacjentami a pacjenci z nim?

Nigdy w zyciu nie spotkalam tak podłego człowieka, chamski, wredny, odburknie cos tylko z pretensja i oglada pacjentow z krzesla nawet nie podejdzie zbadac wystarczy ze na kogos spojrzy i juz wie co dolega!Tragedia. nie ma słów aby opisac tego człowieka praca to dla niego zło konieczne, nienawidzi ludzi.Po prostu unikać trzeba szanownego Pana Doktora jak ognia! Naprawde ostrzegam wszystkich ktorzy maja zamiar sie do niego wybrac, wizyta trwa 5 sekund i zero informacji!zdecydowanie nie polecam!!!

Jedna z Pań idealnie opisała Pana Eminencję Andrzejewskiego - bezczelny człowiek, który chyba jeszcze nie zauważył, że komuna minęła. Jak ktoś nie ma ochoty na kontakt z dziećmi - to NA EMERYTURĘ, a nie wredny staruch blokuje miejsce młodym, nauczonym podejścia do małych pacjentów lekarzom. ZWOLNIĆ TAKIEGO PROSTAKA!

Ten ,,lekarz'' to zwykły CHAM PROSTAK i BURAK , który minął się z powołaniem - jego powołaniem to raczej powinno być wyrywanie chwastów za pomocą swojej niewyparzonej mordy!! Traktuje dzieci jak jakieś zwierzaki!! Ten człowiek miał upośledzone dzieciństwo i teraz wyżywa się za to na najmniejszych, prędzej czy później dostanie w japę taki łomot, że się obudzi i przejrzy na oczy jakim jest PATOLEM!! JAK NAJDALEJ OD TEGO BURAKA!! Drodzy rodzicie jak zależy Wam na Waszych dzieciach-pociechach to nie skazujcie ich na kontakt i cierpienie ze strony tej podłej osoby!! ...

Oprócz tego ,,delikatnego'' komentarza napiszę i tak skargę do KOMISJI ETYKI LEKARSKIEJ na tego BURAKA za jego zachowanie wobec mojego dziecka!!

Od lat chodzę prywatnie do dr Andrzejewskiego. Jestem bardzo zadowolona z jego usług. Doktor leczy również połowę mojej rodziny i ich znajomych. Oni również są z niego zadowoleni. Lekarz bardzo rzeczowy, trafnie stawia diagnozę. Gorąco polecam

Gorąco polecam