lekarz Kazimierz Antonowicz

Najlepszy pediatra do którego trafiliśmy z córką nigdy nie odmawia pomocy, kompetentny, pogodny i bardzo dobry człowiek.

Wspaniały lekarz.Niedawno pierwszy raz miałam do czynienia z panem doktorem i wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Do tej pory miałam styczność z wieloma lekarzami pediatrami ( nawet za granica) i uwazam ze pan Antonowicz jest lekarzem z powołaniem. Moj syn, ktory ma dwa lata jak pytam Go gdzie jedziemy to zawsze odpowiada do Pana Doktora a wczesniej nie chcial slyszec o zadnym lekarzu.Pozdrawiam

Bardzo dobry lekarz jak ich mało u nas . Nie zaniedbuje pacjentów i zawsze służy pomocą .

Pan Doktor jest kompetentny, rzeczowy, bardzo bardzo oddany pacjentom, bez stwarzania sztucznych barier w relacjach pacjent - lekarz. Wspaniały kontakt z dzieckiem.

Doktor Miś jest świetnym lekarzem ma bardzo dobry kontakt z dziećmi.

Doktor Miś jest świetnym lekarzem ma bardzo dobry kontakt z dziećmi.

zawsze służy pomocą antybiotyki to konieczność a nie jak inni lekarze od razu antybiotyk i załatwione

Bardzo dobry pediatra, wspaniały człowiek. Jedyny pediatra (a wielu ich poznałam, do którego mam pełne zaufanie, mój synek zresztą też. Dzieci czują dobrych ludzi....

Naprawde polecam tego lekarza gdy dziecko jest chore to tylko udajemy sie do tego lekarza precyzyjnie umie okreslic chorobe i pomoc o każdej porze mozna dzwonic i doktor nigdy nie odmowic polecam....

Rewelacja. Ma świetny kontakt z dzieckiem jak i z rodzicami. Antybiotyk tylko w uzasadnionych przypadkach - gdy wszystko inne już nie działa. A poza tym moje córki go uwielbiają i nie stresują się wizytą.

DOKTOR KAZUI JEŻELI MOGĘ TAK POWIEDZIEĆ JEST SUPER PEDIATRĄ CZY W DZIEŃ CZY W NOCY ZAWSZE MOŻNA LICZYĆ NA JEGO POMOC