lekarz Kazimierz Brzeziński

Nie polecam!!! Podejście do pacjenta przedmiotowe, gbur, cham. Szkoda czasu na leczenie u tego pseudo doktora...

masakra, zero uprzejmości,zero wytłumaczenia, zero rozmowy,zero zrozumnienia, sam jest jak jedno wielkie zero, straciłam 2 godz, legwo sie dowlokłam do niego na kulach i spowrotem do domu i nic z tego nie mam, nic nie wiem :(((

Bardzo opryskliwy i nieprzyjemny lekarz.Zdecydowanienodradzam.

Bardzo opryskliwy i nieprzyjemny lekarz.Zdecydowanienodradzam.

Kazimierz Brzeziński to najgorszy lekarz w Koninie, miałem nawykowe zwichnięcia i przez 3 lata w niczym mi nie pomogl, inny ortopeda bezzwlocznie wyslal mnie na leczenie operacyjne, jak w szpitalu inni uslyszeli ile razy mialem zwichniecie to im szczeki poopadaly. Brzezinskiemu wcale nie zalezy na leczeniu i na pacjencie. Absolutnie odradzam tego ortopede i doradzam omijac z daleka maxmed, ponadto Brzezinski to bardzo niemily gbur. potwierdzam zgodnosc wszystkich komentarzy tutaj zamieszczonych. Bedziesz leczyc sie u niego - bedziesz kaleka.

Jeśli chcecie zostać do końca życia kalekami to ten lekarz??? jest dla Was . Gbur i do tego bez wiedzy medycznej,jedyne co robi to bez znieczulenia ściąga wysięk z kolana .Jest on także lekarzem sportowym (o zgrozo) a nawet nie wie, że białko w moczu w śladowej ilości lub opalescencja to norma u sportowców. Sportowcy!!!!! uciekajcie od niego tak daleko jak tylko się da.

okropny człowiek i lekarz, syn leczył sie u niego miesiąc nie wiedział co mu dolega i nie próbował sie dowiedzieć ,a diagnoza była taka ...jak boli przy dotykaniu to nie dotykać .. :( ODRADZM STANOWCZO .znam jeszcze inne diagnozy tego pana ale szkoda słów .

lekarz bardzo nieuprzejmy wręcz opryskliwy ,nie pozwala pacjentowi dojść do słowa ,krytykuje go i sugeruje że doznany uraz powstał z jego winy ,nie udziela żadnych informacji na temat choroby ,traktuje pacjenta przedmiotowo.Byłam z wizytą u w/w lekarza ,razem z córką{19 lat,kontuzja nogi},po kilku sekundach lekarz zabronił mi zadawać pytania a następnie , w sposób niegrzeczny wyprosił mnie z gabinetu .Córa bardzo przeżyła tę wizytę i zniechęciła się do lekarzy .Tylko zastanawiam się po co trąbią w mediach ,żeby zgłaszać się do lekarzy zanim będzie za póżno , skoro Ci traktują nas jak wrogów .Córka nie powiedziała nawet o wszystkich swoich dolegliwościach bo pan doktor ją wystraszył.SKANDAL