Kazimierz Dąbrowicz

Super specjalista.Wesołe podejście do pacjenta, wytłumaczy wszystko i dokładnie wyjaśni.Wcześniej nie trafiłam na lepszego.

Pan doktor "wciska" pacjentom swoje soczewki- jeśli ich nie kupisz, cena zwykłej wizyty (bez badania dna oka, itp.) wędruje w górę o kilkadziesiąt procent w stosunku do tej podanej przy telefonicznym umawianiu terminu wizyty. Nie wspomnę już zachowania Pana doktora. Szczerze odradzam !!!

Lekarz ma specyficzny sposób bycia, uprzejmy a w gabinecie panuje miła atmosfera. Problem tkwi w obsłudze Klienta, szybko i niedokładnie. W moim przypadku oszacował wadę wzroku na -5 a miesiąc później u innego specjalisty po 45 minutach i kompleksowych badaniach wyszło -4. Jak widać, jak człowiek się spieszy to diabeł się cieszy.

To jest jedyny lekarz który przyjął nas od razu z dzieckiem gdzie indziej(4 kliniki ) terminy dwa tygodnie z ostrym zapaleniem spojówek miałam czekać.Większość okulistów i przychodni nie chce przyjmować dzieci jak to doktor twierdzi dziecko jest trudnym pacjentem i trzeba mieć do niego podejście. Doktor Kazimież je ma:)i co trzeba podkreślić za wizytę nie zostawia się kosmicznych kwot :).

To jest jedyny lekarz który przyjął nas od razu

Lekarz ma bardzo specyficzny sposób bycia i nie każdemu to odpowiada. Nie wiem jak z leczeniem czy stawianiem diagnoz, bo ja byłam tylko po soczewki. Jednakże uważam, że soczewki, które mi Dr dobrał nie nadawały się po jakimś czasie do noszenia. Nie ma u tego Pana czegoś takiego jak próbna para czy przymierzanie na miejscu w gabinecie, które moim zdaniem powinno być. Od razu należy zapłacić za całe opakowanie.

Polecam tego lekarza!Co prawda byłam tylko jeden raz po soczewki, ale uważam, że zna się na rzeczy. Co prawda ma specyficzne poczucie humoru, ale mi to nie przeszkadza.

Polecam każdemu. Lekarz zna się na rzeczy, chętnie do niego wracam, uprzejmy i pomocny.

Jest lekarzem na OK.Dokładne przeprowadzone badanie,Wyczerpująco wyjaśnia przebieg badania i sposób leczenia danego schorzenia,poświęca dośc dużo czasu pacjetowi i się nie spieszy.Może i trochę podchodzi na luzie do swojej pracy,ale ten czasi wyjasnienia jakie poświęca pacjętowi to długi i daleko by szukac.Chodzę do Niego ja i moja córka,więc go szczerze polecam.

Bardzo podoba mi się podejście doktora do pacjenta. Mimo że dobieram u niego tylko soczewki, to poświęca mi dużo czasu i robi dokładne badanie. Co ważne, nie naciąga od razu na jakieś drogie soczewki, tylko próbuje dobrać tańsze, a jeśli coś jest nie tak, to na wizycie kontrolnej (bezpłatnej)dalej dobiera inne soczewki (wciąż w cenie pierwszej wizyty). Oczywiście, jego zachowanie może się niektórym nie podobać (co widać w innych opiniach), ale przynajmniej nie panuje napięta atmosfera i można sobie pożartować, natomiast gdy przychodzi do tłumaczenia zawiłości medycznych, to doktor jest całkowicie poważny. Polecam!

Jest bardzo drobiazgowy i szczegółowo diagnozuje chorobę. Nie zdarzyło się, aby dobrał zły lek lub źle zdiagnozował problem, a leczy sie u niego mąż i obaj synowie, więc stosunkowo często korzystamy z jego usług. Wizyta trwa dość długo, nie ma żadnego pośpiechu. Nie jestem w stanie powiedzieć złego słowa o jego profesjonalizmie. Owszem sposób bycia doktora jest nieco luzacki, co może nie spotkać sie ze zrozumieniem u osób absolutnie pozbawionych poczucia humoru. Jedynym minusem są częste kolejki przed jego gabinetem i dość długie czekanie na swoją kolej. No, ale to efekt długiego szczegółowego badania i chyba jednak popularności tego lekarza.