lekarz Kazimierz Głowacki

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Niestety pomimo 3 wizyt u doktora Głowackiego cały czas byłem przez niego błędnie diagnozowany, dostawałem kolejne antybiotyki (które tylko pogarszały mój stan) oraz mało skuteczne leczenie objawowe. Mój stan po "leczeniu" u doktora stał się dość ciężki (kilka dni spania po 2-3h na dobę, bardzo gwałtowne poranne ataki kaszlu i kataru, ucisk w górnej części klatki, świszczący oddech, duszności). Doktor Głowacki potrafił tylko zapisać Thiocodin oraz rozkładać ręce mówiąc, że "medycyna ma swoje granice" i że "widać tak pan już ma", po prostu był w moim przypadku zupełnie bezradny. Podane przeze mnie objawy były książkowymi, szkolnymi przykładami astmy, hipoteza ta została jednak odrzucona przez doktora ponieważ odsłuch nic nie wykazał. Jak się potem okazało, był to błąd. Na szczęście kolejna pani doktor do której poszedłem, zdiagnozowała u mnie nietypowy wariant astmy. Zastosowane przez nią leczenie okazało się być bardzo skuteczne, mój stan natychmiast (w ciągu dwóch dni) się poprawił i obecnie jest OK. Zatem to nie medycyna miała swoje granice, tylko kompetencje doktora Głowackiego. A szkoda, bo jest całkiem sympatyczny.

TRUDNO MI WYRAZIĆ OPINIĘ, PONIEWAŻ PAN DOKTOR W OGÓLE NIE POJAWIŁ SIĘ W SWOIM MIEJSCU PRACY. WIDOCZNIE CZTERECH OCZEKUJĄCYCH PACJENTÓW NIE STANOWIŁO DOBREJ MOTYWACJI, ABY WYJŚĆ Z DOMU. CZEKALIŚMY WSZYSCY POD GABINETEM PRZEZ 50 MINUT, A PAN DOKTOR NAWET NIE RACZYŁ ZADZWONIĆ, ŻE GO NIE BĘDZIE. PO KONSULTACJI Z P. DOKTOREM, PANI Z REJESTRACJI OZNAJMIŁA, ŻE GO NIE BĘDZIE. BRAK SZACUNKU DLA CZŁOWIEKA I PACJENTA, DYSKWALIFIKUJE DLA MNIE TEGO PANA.CZUŁAM SIĘ JAK PODCZŁOWIEK, ZWŁASZCZA, ŻE POTRZEBOWAŁAM POMOCY. JEST MI PRZYKRO I NIE ROZUMIEM TAKIEGO PODEJŚCIA.

Jakby tacy lekarze pracowali we wszystkich placówkach - ludzie nie baliby się szpitali i przechodziliby choroby odważniej. Pana Doktora trzeba po prostu spotkać, porozmawiać - jeszcze nikt nie zaangażował się w moje leczenie, jak Pan Doktor. Darzę Go pełnym zaufaniem i z całego serca polecam wszystkim, którzy mają trudne przypadki z zatokami.

Czy ktoś może mi powiedzieć, ile płacił za zabieg wycinania migdałów u Pana Dr. I czy prywatnie to robił odpłatnie, czy brał do szpitala na kasę chorych?? angela.lyczko@wp.pl

angela.lyczko@wp.pl

Ucze sie spiewy klasycznego mialam problemy z zatokami. Dzieki panu doktorowi czuje się swietnie problemu z zatokami juz nie mam . Naprawde bardzo dziekuje panie doktorze

BYŁAM U DOKTORA Z MOIM SYNKIEM,KTÓRY MIAŁ PROBLEMY Z MIGDAŁKAMI,NIEKOŃCZĄCE SIĘ INFEKCJE GARDAŁA .W KOŃCU DOKTOR ZLECIŁ WYCIĘCIE MIGDAŁKA.ZDECYDOWAŁAM SIĘ I WSZYSTKIE DOLEGLIWOŚCI JAK REKĄ ODJĄĆ PRZESZŁY. POLECAM DOKTORA

BYŁAM U DOKTORA Z MOIM SYNKIEM,KTÓRY MIAŁ PROBLEMY Z
POLECAM DOKTORA

Lekarz może pochwalić się ogromną wiedzą na ten temat. Podziwiam go. Byłam pod jego skalpelem i jestem bardzo zadowolona.

Bardzo profesjonalny lekarz i dobry człowiek. Dzieki niemu pozbyłem się problemów z przegordą nosa. Polecam każdemu.

Bardzo profesjonalny lekarz i dobry człowiek.
Dzieki niemu pozbyłem się problemów z przegordą nosa.
Polecam każdemu.