lekarz Kazimierz Karpowicz

Lekarz rodzinny

Najlepszy lekarz pod słońcem. Polecam bardzo. Kiedyś leczył mnie jak byłam mała, a teraz moje dzieci. I nie przepisuje antybiotyków jeśli nie ma takiej konieczności.

Wiem, że mówi się o nim dr Syropek, ale mimo to polecam. Ja nie mam ani zamiaru ani ochoty ładować w moje dziecko tony antybiotyków. Dr Karpowicz ma duże doświadczenie i zna mnóstwo znakomitych, domowych sposobów na walkę z infekcjami. Jak trzeba antybiotyk, to trzeba, ale na początek syropki wystarczą :) Mojej Córce znakomicie pomagają. Do tego lekarz cierpliwy i z podejściem do dzieci. Serdecznie polecam!

Pan Karpowicz jest wspaniałym lekarzem. Pamięta swoich klientów (co jest według mnie niesamowite). Zawsze miły, uprzejmy, cierpliwy. Wspaniały i godny polecenia lekarz !

Pan Karpowicz leczyl mnie i moją siostrę jak byłyśmy małe, to niesamowite , że pamięta moją siostrę i jej chorobę po prawie 40 latach.Jak coś niepokojącego dzieje się z moją córką to dzwonię tylko do Niego, zawsze po wizytach Pana Karpowicza jest lepiej. Naprawdę gorąco polecam. To jest człowiek niesamowity . Pamiętam sama jak byłam mała i chodziłam z mamą do Niego z różnymi dziwnymi rzeczami np. ssałam pieniążek , który przykleił mi się do podniebienia dał mi cukierka i dzięki temu pieniążek odpadł. Ktoś tu napisał , że nie daje antybiotyków to prawda ja w wieku dziecięcym nigdy nie brałam antybiotyków . Jeszcze raz polecam . Niech Pan żyje sto lat !

Diament nie człowiek. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, bardzo długo i cierpliwie tłumaczy co i jak. Przyjeżdza do domu na wizyte - jeden telefon i za godz. jest u chorego.Nigdy nie odmówił pomocy. Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza i cieszę się że na niego trafiłam po kilku tzw. "lekarzach".

Polecam Pana Karpowicza...Świetny lekarz Pan Kazimierz jest kompetentny doświadczony i bardzo dobrze wykonuje swoją pracę widać że kocha to co robi a najważniejsze nie ładuje antybiotyków dzieciom jak popadnie.Polecam!!