Potężny zasób specjalistycznej wiedzy i ludzkiego podejścia do człowieka. Uratował mi życie, mimo że byłem tylko jednym z wielu chorych na kierowanym przez Niego Oddziale Szpitala. Chylę głowę z wielkim uznaniem i podziękowaniem. Jeszcze raz dziękuję i każdemu polecam

Swietny lekarz, uprzejmy, nie spieszy sie tylko spokojnie wyslucha pacjenta, poswieca duzo czasu, odpowie na kazde pytanie i wszystko dokladnie wytlumaczy i naprawde wie jak pomoc pacjentowi. Szkoda tylko, ze rzadko zdarzaja sie tacy lekarze.

Polecam. Wspaniały Lekarz, kompetentny, diagnoza trafna, rozmowa przesympatyczna. To wspaniały wybór na szefa oddziału. Jestem zachwycony i szczęśliwy, że jeszcze mamy takich Lekarzy. Pozdrawiam.

Przede wszystkim cenie go za kompetencje i miłe podejście do pacjentow,wszystkich pacjentów.Z uwaga wysłuchuje starszych ludzi, co jest rzadka cecha u lekarzy

Mądry,sympatyczny,dzięki Niemu zyje mój mąż,leczył również na oddziale moją mamę,nie poszła bym do innego specjalisty polecam wszystkim.

super, po prostu super lekarz,zawsze trafnie zdiagnozuje!!!!!!!

super, po prostu super lekarz,zawsze trafnie zdiagnozuje!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Gastrolog Wałbrzych"?

Dietetyk Kliniczny Sylwia Orłowska
ul. Browarna 3 (przychodnia)
58-300 Wałbrzych
Piastowska 43
58-340 Głuszyca
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Śródmieście - Biały Kamień" Sp. z o.o. Przychodnia w Wałbrzychu
Wysockiego 24-24A
58-304 Wałbrzych