dr hab. n. med. Kazimierz Krajka

Urolog

wspaniały lekarz i człowiek, wiedzą mało kto mu dorównuje przedtem byłem u innego specjalisty który też z nim pracuje ale to dopiero był matoł dzięki mojej determinacji i wizycie u profesora mam jeszcze co ratować....

wspaniały lekarz i człowiek, wiedzą mało kto mu dorównuje przedtem byłem u
innego specjalisty który też z nim pracuje ale to dopiero był matoł dzięki
mojej determinacji i wizycie u profesora mam jeszcze co ratować....

Zdecydowanie polecam. Ze względu na bardzo rozległy zakres obowiązków niestety nie jest w stanie poświęcić każdemu pacjentowi tyle czasu ile by chciał. Doskonały fachowiec => czołówka europejska. Dzięki niemu nadal mogę cieszyć się życiem. Jeszcze raz dziękuje Panie Profesorze i pozdrawiam serdecznie.

Z diagnozy innych lekarzy, za przyczyną guza, określano potrzebę usunięcia nerki. Skończło się na usunięciu guza, choć pewnie prościej było usunąć nerkę.

Najlepszy profesor ,wspaniały urolog ,wspaniale przeprowadził moją operację.Godny polecenia fachowiec .Wdzięczna pacjentka z Bieszczad

wspanialy fachowiec swiatowej slawy,Serdecznie polecam. Zyje 8 lat po usuniecia pechera dzieki profesorwi

POLECAM nr.1 MOŻE WSZYSTKO ROBI CUDA.Polecam gorąco ma wiedzę i umiejętności

POLECAM nr.1 MOŻE WSZYSTKO ROBI CUDA.Polecam gorąco ma wiedzę i umiejętności

Wspaniały lekarz i człowiek,konkretny,życzliwy i słowny. Szczerze polecam a Panu profesorowi DZIĘKUJĘ I.Michalska

Wspaniały lekarz i człowiek,konkretny,życzliwy i słowny.
Szczerze polecam a Panu profesorowi DZIĘKUJĘ
I.Michalska

Nie zamierzam oceniać poziomu kompetencji tego Pana, na pewno zapracował na swoje tytuły, ale jego podejście do pacjenta, czyli do mnie, uważam za skandaliczne. Zachowł się jak ordynarny konował, chociaż uważam, że to zbyt łagodne porównanie... Tego Pana będę omijać z daleka.

Dziękuję. Janusz Łata,8 lat po operacji.Pozdrawiam.

Dziękuję. Janusz Łata,8 lat po operacji.Pozdrawiam.

Moim zdaniem nr 1 w Polsce i nie tylko.Wiedza i fachowość na najwyższym światowym poziomie.Dziękuję Panie Profesorze!!!