lekarz Kazimierz Łączka

Pulmonolog, Pediatra

Chciałam bardzo polecić lekarza za podejście do dzieci, otwartość i doradzenie. Na wizycie wzbudza zaufanie i służy wiedzą.

Pan doktor 6lat temu uratował mojego syna który miał zapalenie płuc. Syn leżał w szpitalu w Orzepowicach z zapaleniem płuc i po 5 dniach go wypisali do domu z obduracja.Pan doktor Łączka jako jedyny nie zbagatelizował miesięcznego dziecka i w warunkach domowych wyleczył go do tego stopnia,że syn funkcjonuje i rzadko choruje.Polecam

Pan doktor 6lat temu uratował mojego syna który miał zapalenie płuc.

Najgorszy lekarz z jakim miałem do czynienia. Córkę przesłuchał wyjątkowo szybko, wywiad przeprowadzony w sposób, który nawet nie nazwałbym niechlujnym. Dodatkowo kompletny brak kultury, przechodzi z rodzicami pacjentki na Ty, samemu się nie przedstawiając. A odnośnie diagnozy wolałbym nie pisać, bo bym podważył kompetencje tego pana, ale wypisywanie recepty przed skończonym badaniem daje samo w sobie do myślenia, plus to, że trzeba wyciągać diagnozę z niego. No i myślę, że określenie w internecie "dr antybiotyk", są jak najbardziej prawdziwe. Antybiotyk na przeziębienie?! Radzę raczej "doktorowi" przypomnieć sobie ze szkoły na co pomagają antybiotyki.

Godny polecenia lekarz, bardzo uprzejmy i najważniejsze że umie postawić dobrą diagnozę i dopasować lekarstwa. Polecam Pana doktora z całego serca.

Polecam Pana doktora, miły, bardzo dobre podejście do dzieci. Jedyny lekarz którego córka się nie boi :) ogromny plus za to że zawsze można zadzwonić i stara się znaleźć czas dla pacjenta.

Lekarz KATASTROFA !!!! Nie wiem czy badanie, które wykonał można w ogóle nazwać badaniem... Nawet najlepszy specjalista na świecie nie mógłby stwierdzić czy dziecku coś dolega po takim osłuchaniu klatki piersiowej. Antybiotyk przepisał, co dolega dziecku nie powiedział (dziecko ze stwierdzoną astmą wczesnodziecięcą, przyjmujące leki. Staramy się unikać antybiotyków bo do 2 roku życia miał ich zanadto). Żadnego wywiadu nie zrobił. Do ucha dziecku nawet nie spojrzał, a również przepisał końską dawkę kropli bo wspomniałam, że łapie się za ucho.

Pierwszy raz miałam kontakt z tym lekarzem. Sposób w jaki odnosi się do pacjenta pozostawia wiele do życzenia. Kompletny brak szacunku do drugiego człowieka. Przykre, że ktoś tak odnosi się do drugiego człowieka. Wstyd. Wywiad z pacjentem praktycznie zerowy.

Nie polecam. Nie zrobił żadnego wywiadu. Prawie o nic nie pytał. Nie wytłumaczył co dziecku dolega, zapisał dwa antybiotyki na raz mimo, że na jednym pisze żeby nie stosować równolegle z innym tego samego typu, a dawka drugiego jaką zalecił wg ulotki świadczyłaby o solidnym przedawkowaniu. Szczególnie, że dziecko ma dopiero 1,5 roku. Na moje pytanie czy antybiotyk jest konieczny powiedział, że to małe stężenie i że świruję - to cytat. Nie podałam dziecku ani jednej dawki. Pomógł zwykły zaparzony rumianek.

Najlepszy doktor zawsze doradzi i pomoże wytłumaczy zbada przepis ze odpowiednie lekarstwo mogę polecić tego lekarza w 100%

Najlepszy lekarz w okolicy. Leczy wszystkich w naszej rodzinie od wielu lat. Lekarz godny polecenia.