lekarz Kazimierz Maciejski

1,7
1,6
1,7
1,6

Nie polecam! Dr Kazimierz Maciejski z przychodni Medyk w Mławie jest niemiły dla pacjentów, notorycznie odmawia wyjaśnienia, jakie leki i w jakim celu przepisuje ("wszystko jest na recepcie, ślepa pani czy czytać nie potrafi?" - poważnie), bagatelizuje większość objawów i w zasadzie ma w repertuarze tylko dwa rozpoznania: grypa lub nie-grypa. Niestety, ciężko jest złożyć na niego skargę, gdyż jest właścicielem przychodni w której przyjmuje.

Pielęgniarki są z innego świata. Niezadowolone z życia, opryskliwe, wredne baby. Lekarz nie szanujący drugiego człowieka. Mam nadzieję, że jak sam będzie chory, będzie miał taką samą opiekę jakiej sam udziela chorym czyli beznadziejną.

panie rejestrujące pacjentów są niesympatyczne, opryskliwe Nigdy się nie uśmiechają. Lekarz Maciejski jak w "Martwych duszach" Gogola, pacjentów najchętniej by nie oglądał pobierając jednak wynagrodzenie za każdego z nich. O skierowanie do specjalisty lub wizytę domowa trzeba toczyć boje. Taki to tam "lekarz rodzinny". Pacjent

Pacjent

PAN KAZIMIERZ MACIEJSKI JEST WSPANIAŁYM LEKARZEM I SPECJALISTĄ, PODCHODZI DO KAŻDEGO PACJENTA Z WIELKIM ZAANGAŻOWANIEM I SZACUNKIEM. WSPÓŁCZUJE CHOREMU I BARDZO STARA MU SIĘ POMÓC W CIERPIENIU.MA W 1OO% TRAFNE DIAGNOZY.PO PROSTU JEST "URODZONYM" LEKARZEM A TAKICH JEST W POLSCE MAŁO.

LEKARZEM A TAKICH JEST W POLSCE MAŁO.

kasa, kasa, kasa.. człowiek bez sumienia.

kasa, kasa, kasa.. człowiek bez sumienia.

Jedna z pacjentek w mojej obecności (również pacjentki) zwróciła lekarzowi uwagę na popełniony błąd w dacie skierowania. Lekarz zachowyawał sie podczas mojej wizyty nerwowo, zadawał pytania i nie pozwolił na nie odpowiedzieć, był niezadowolony z tego że przyszłam do tej przychodni, a nie innej, mimo, iz tu dostałam skierowanie na badania profilaktyczne. Kiedy zwróciłam pielegniarce uwagę, że drzwi od gabinetu powinny być zamknięte, uznano uznano że się awanturuję i bym więcej nie przychodziła do tej przychodni. Cała przyjemność po mojej stronie.

Dziwne, ze jeszcze nikt mu opinii nie wystawił skoro każdy na niego narzeka. O skierowanie lepiej nie prosić, a jeśli komuś się nie podoba jego podejście do pacjenta mówi bezpośrednio: " zmień sobie lekarza". DZIAD!!!!!!!!! mówią na niego w Mławie ZNACHOR. bla