lek. dent. Kazimierz Mruszczyk

Jestem bardzo zadowolona.Moje braki w uzębieniu, wynikały z braku odpowiedniej higieny w młodości. Pan dr temu zaradził, naprawił to co zaniedbałam.Uzupełnił braki :). Dziękuję doktorze :)

Niezmiennie leczę się u dr Kazimierza Mruszczyka, mam pełne zaufanie do jego pracy i leczenia. Lekarz z doświadczeniem i poświęceniem.

- Lekarz zaprosił mnie do gabinetu 15 minut po czasie - Zostałem potraktowany protekcjonalnie, z wyższością. - Lekarz uporczywie starał się sprzedać usługi, których na daną chwilę nie byłem gotów wykonać i nie zaproponowano mi innych opcji leczenia mimo, że takie istniały.

- Lekarz zaprosił mnie do gabinetu 15 minut po czasie
- Zostałem potraktowany protekcjonalnie, z wyższością.
- Lekarz uporczywie starał się sprzedać usługi, których na daną chwilę nie byłem gotów wykonać i nie zaproponowano mi innych opcji leczenia mimo, że takie istniały.

Bardzo dobry stomatolog, w kwestii zębów mam do niego 100% zaufanie. Widać, że posiada ogromną wiedzę i chce wykonywać swoją pracę ze szczególną dokładnością. Zdecydowanie polecam

Wizyta przebiegła sprawnie i rzeczowo, leczenie również. Polecam bez wahania ! Profesjonalizm i doświadczenie. Lekarz, któremu zaufałem.

Wizyta przebiegła sprawnie i rzeczowo, leczenie również. Polecam bez wahania !
Profesjonalizm i doświadczenie. Lekarz, któremu zaufałem.

Jestem ogromnie usatysfakcjonowana z leczenia Pana doktora. Wszechstronność, prowadzenie i rezultaty, które po pierwsze są na lata po drugie dokładność, która przełożyła się na satysfakcję. Leczenie, protetyka to tylko u Pana doktora Kazimierz Mruszczyka

Leczenie, protetyka to tylko u Pana doktora Kazimierz Mruszczyka

Zdecydowanie na tak! Wiadomo wizyta u dentysty to nie masaż relaksacyjny pleców ;). Dr Mruszczyk to zaangażowany specjalista i profesjonalny lekarz. Zęby wyleczone i nad czym ubolewam prędko nie będę mieć co leczyć.

Pełen profesjonalizm, miła i fachowa obsługa. Rzetelne podejście do pacjenta. Wreszcie trafiłam na stomatologa, który wykonuje swoją pracę z pasją :) Jestem bardzo zadowolona z efektów,każdemu kto ma dylemat w wyborze odpowiedniego specjalisty polecam w 100%.

Coś strasznego, nieprofesjonalne podejście to jest zbyt lekkie określenie, czułem się po prostu atakowany i obrażany. Nie dostałem żadnych konkretnych porad, a do tego wizyta była opóźniona. Nie polecam, szczególnie, że na wizycie u innego stomatologa udało się wszystko zrobić na spokojnie.

Bardzo nie polecam. Nigdy tak nie zostałam potraktowana. Pan wszędzie widział u mnie wypełnienia, gdy zwróciłam lekarzowi uwagę, że nie miałam żadnych ubytków, nie szczędził sobie chamskich komentarzy plus wykład na temat mojego leczenia ortodontycznego o tego jak zaszkodziło mi na moje zęby. Dodatków pan naliczył MO 6 zębów do leczenia. Po konsultacji z innym dentysta okazało się żaden nie wymaga leczenia.