lekarz Kazimierz Paluch

Ortopeda, Traumatolog

Po dwóch tygodniach od rekonsrukcji ACL, którą przeprowadział pan doktor mogę wystawić następującą opinię. Doktor Paluch to wysokiej klasy specjalista. Operacja przebiegła szybko i sprawnie. Lekarz miał w tym dniu 6 operacji, ale i tak po wszytskim przyszedł skontrolować pacjentów. Nie rozumiem opini, że lekarz zostawia pacjenta po operacji i idzie do domu. Jak stał 16 godzin przy stole, to ma jeszcze całą noc przy wszytskich siedzieć? Oprócz doktora, wspaniały personel. Od anastazjologa, przez pielęgniarki do sprzątaczek. Podczas operacji rozmiawiały ze mną, uspokojały i napawały optymizmem. Po operacji dostałam jasne i klarowne zalecenia i dobraną do mnie ortezę. Na drugi dzień lekarz przyszedł i przed wypisem skontrolował zoperowaną nogę i wydał recepty i zwolnienie lekarskie. Po 2 tygodniach zdjęcie szwów. Słyszałam, że po operacji można odczuwać na prawdę silne bóle. Nie wiem już czy to kwestia lekarza czy organizmu pacjenta, ale mój ból był calkowicie znośny i odrzuciłam tabletki przeciwbólowe po 4 dobach. Dzisiaj byłam na sciągnięciu szwów ( po 12 dniach ). Kolano jest stabilne i rehablilitacja idzie do przodu. Polecam serdecznie lekarza jak i cały personel w Głuchołazach. Nawet jedzenie było do zjedzenia.

dr Kazimierz Paluch osobiście wykonał mi artroskopię barku po urazie sportowym /narty/.Zabieg bez zarzutu, aktualnie poddany jestem rehabilitacji, w szybkim tempie powraca ruchomość stawu ramiennego ,ważne, iż nie odczuwam dojmującego bólu, który towarzyszył mi od miesięcy.Muszę podkreślić, że zarówno w czasie konsultacji jak też przed i po zabiegu otrzymywałem wyczerpujące informacje dotyczące merytorycznego tematu.Zwracam też uwagę na wysoką kulturę osobistą lekarza.Uważam ,iż dr Kazimierz Paluch to godny polecenia kompetentny ortopeda traumatolog. Polecam tego specjalistę.

Witam. W marcu byłam z wizytą u tego lekarza, z powodu silnych bólów obydwu kolan. Pan Paluch powyginał mi jedną nogę i na tym skończyło się badanie. Powiedział, że łąkotki to to nie są, że NAJPRAWDOPODOBNIEJ są to przeciążenia więzadeł. Zapisał rehabilitację na jedną nogę i powiedział, że jak to nie pomoże, to będziemy szukać przyczyny. Moim największym błędem było to, że mu uwierzyłam. Teraz okazuje się, że konieczne są operacje obydwu kolan i nie wiadomo, czy uda mi się wrócić do pełnej sprawności. Gdyby w marcu pan Paluch zrobił kompletne badanie - USG, RTG itp. to prawdopodobnie operacje nie byłyby konieczne, a w kolanach nie byłoby tak dużo zmian, a ja miałabym duże szanse na normalne funkcjonowanie. Mam ogromny żal do tego lekarza, który chyba za bardzo przecenił swoje możliwości. Nie ma jeszcze lekarzy, którzy USG i RTG mają w oczach i rękach. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś spotkam tego lekarza i będę miała okazję osobiście mu podziękować. Oczywiście pisząc ten post, chciałabym przestrzec innych pacjentów, przed diagnozami tego lekarza, które nie poparte są badaniami.

Specjalista wysokiej klasy, udziela porad

Specjalista wysokiej klasy, udziela porad

Jeśli ktoś ma ochotę na odrobinę 'HORRORU'to zapraszam do Głuchołaz!Ja już zawsze będę miała uraz do tej miejscowości i do tego lekarza!Robi swoje i jedzie do domu,a z pacjentem niech się dzieje co chce.Przecież po zabiegu często występują komplikacje,a w tym szpitalu nie ma Ci kto pomóc,trzeba czekać do następnego dnia!KOSZMAR!!!!!!!

Od kilku lat leczenie barku przez innych lekarzy i ostatecznie 3-krotna wizyta u dra Kazimierza Palucha zakończona artroskopią barku. Obecnie rehabilitacja i oczekiwanie na ostateczny wynik operacji. Ocena w większości z ww. nawet i powyżej 5 - szczerze polecam.

Ocena w większości z ww. nawet i powyżej 5 - szczerze polecam.

Dziekuje za to , ze jest taki lekarz jak On

Dziekuje za to , ze jest taki lekarz jak On

Jestem bardzo zadowolona, zarówno z przeprowadzonego zabiegu rekonstrukcji, jak i dalszej opieki już w przychodni na Licealnej, polecam tego lekarza.

Jestem zdruzgotana przedmiotowym potraktowaniem mnie przez Pana doktora, zimny, niedostepny, obojętny na cierpienie, zero empatii i zrozumienia dla bólu pooperacyjnego, rutynowo wykonujący swoje powinności. To przykre, że w dzisiejszych czasach w szanującej się placówce ortopedycznej, dochodzi do tego typu sytuacji, nie polecam.