dr n. med. Kazimierz Radomski

Chirurg ogólny

Doktor Kazimierz Radomski znakomity w swojej profesji, przyjazny dla pacjentów, ciepły, kontaktowy i uczynny. Gdyby było więcej lekarzy tego pokroju, to chorowanie nie było by koszmarem! Panie Doktorze, dziękuję za pomoc i poświęcony czas. Pan jest wyjątkowym lekarzem i dobrym człowiekiem.

Bardzo dobry lekarz i człowiek.Operował mi żylaki i przepuklinę.Dziękuję Panie doktorze.Polecam gorąco.

Bardzo oddany i rzeczowy chirurg,w zeszlym roku zoperowal mojemu Tacie b.zaniedbana przepukline pachwinowa,opiekowal sie nim troskliwie przed i po zabiegu.Dzisiaj dzieki niemu moj Tato swobodnie moze chodzic bez zadnego ryzyka,nic go nie boli,jest radosny,odzyskal sily i chec do zycia. Bardzo polecam Pana Doktora,z podziekowaniem Marta z Anglii.

Bardzo polecam Pana Doktora,z podziekowaniem Marta z Anglii.

mi naprawiał kolano, wszystko przebiegło bardzo sprawnie i profesjonalnie. Warte podkreślenia zaangażowanie i zainteresownie pacjentam tak przed jak i po leczeniu, nie czujesz sie kolejnym anonimowym klientem jak to bywa u innych "specjalistów", szczerze polecam

Zgadzam się z poniższą opinią. Wizyty prowadzone są na wysokim poziomie a lekarz jak najbardziej kompetentny.

dr operowal mi przepuklinę i żylaki kończyny dolnej.Jestem bardzo zadowolona,fachowiec z najwyższj półki.