dr n. med. Kazimierz Radwandr n. med. Kazimierz Radwan - zdjęcie profilowe

dr n. med. Kazimierz Radwan

Kardiolog

Specjalista kardiolog z dużą wiedzą i doświadczeniem Bardzo konkretny. Szybko analizuje problem i zaleca postępowanie. Większość niezbędnych badań wykonuje samodzielnie na miejscu - często bez dodatkowych opłat. Ponieważ posiada również drugą specjalizację z chorób wewnętrznych - więc pacjenta traktuje kompleksowo - co w ostatnich czasach zdarza się coraz rzadziej. Wizyta krótka, konkretna, ale i tak zdąży porozmawiać chwilę na inne tematy. Pierwszy raz ktoś zajął się mną tak kompleksowo i nie odesłał do kolejnego specjalisty. Zgłaszam się regularnie na ustalone wizyty i mam poczucie bezpieczeństwa - wiem, że jestem pod doskonałą opieką. Polecam każdemu szukającemu pomocy.

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim znajomym i zawsze otrzymuję od nich podziękowania. Rrzadko kiedy czułam się tak komfortowo w czasie porady lekarskiej, poza tym nareszcie uzyskałam pomoc w moich licznych dolegliwościach. Bardzo cierpliwy, świetny fachowiec, bada i leczy kompleksowo, nie naraża pacjenta na zbędne badania i konsultacje. Aneta

Lekarz z wiedzą i z powołaniem. Mimo, że czasem zwróci ostro uwagę pacjentowi, to robi to dla jego dobra. Poza tym - miły, sympatyczny, punktualny. Bardzo dobry specjalista. Organizuje kompleksową opiekę kardiologiczną, nie unika udzielenia pomocy również z zakresu całej interny. Zawsze polecam. Andrzej

Świetny kardiolog, wspaniały człowiek. Bardzo dobry kontakt zarówno z pacjentem jak i jego rodziną. Szeroki zakres badań na pierwszej wizycie. Józef

Świetny lekarz, punktualny, posiada pełną wiedzę w swojej dziedzinie. Pełna diagnostyka kardiologiczna na miejscu. Kompleksowe podejście do pacjenta. Agata

Agata

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Tychy"?

Synexus Polska Sp. z o.o. Oddział w Katowicach
ulica Konckiego 3
40-040 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej- Zespół Prywatnych Gabinetów Lekarskich
Wojska Polskiego 48
42-400 Zawiercie
Przeniesiona !!! Zabrska 14/3
al. Korfantego 5 (Unimed)
40-005 Katowice

gen. Sowińskiego 50