dr n. med. Kazimierz Salamon

Neurolog

brak empatii do chorego i jego rodziny chorzy których stan wymaga większej uwagi lekarza nie mogą już liczyć na pomoc

Byłam u Doktora w Oleśnicy.Od razu po zapoznaniu się z moimi badaniami rozpoznał chorobę. Po przez szybką diagnozę mogłam zostać całkowicie wyleczona.Jestem bardzo wdzięczna i gorąco polecam;).

Dokłanie i rzeczowo leczy ale z pieniedzy.stanowczo odradzam

Dokłanie i rzeczowo leczy ale z pieniedzy.stanowczo odradzam

Jedyny lekarz, który mnie nie zbył, nie zignorował tylko na prawdę pomógł. Wspaniały człowiek!

Serdecznie polecam, bardzo mi pomógł!!

Serdecznie polecam, bardzo mi pomógł!!

Lekarz po wysluchaniu mojego przypadku bez zastanowienia i przegladniecia wczesniejszej historii choroby,bardzo pewny siebie stwierdzil padaczke.Przepisal typowy lek na leczenie padaczki po czym delikatnie zasugerowal drzwi ale przedtym zaplate za diagnoze.Po konsultacj i badaniach u innego lekarza, (m.in.EMG, EEG) stwierdzono u mnie TEZYCZKE.Nikomu nie polecam tego lekarza bo jest oschly,zimny,niedostepny a przede wszystkim zle diagnozuje chorobe.

ZIMNY,CYNICZNY,NIEUPRZEJMY,OPRYSKLIWY,WYNIOSŁY.SUGEROWAŁ LEPSZĄ OPIĘKĘ ZA ŁAPÓWKĘ.

Dobry specjalista,mój tato leczy sie u niego od wielu lat. Zadowolony z leczenia, polecam

trafiłam do szpitala na oddział dr Salomona miałam udar dzieki szybkiej diagnozie prawdopodobnie uratował mi zycie