prof. dr hab. n. med. Kazimierz Sułek

Hematolog

W 2009 trafiłam z fatalnymi wynikami na konsultację do tego lekarza. Kazał mi następnego dnia zgłosić się na oddział do szpitala, gdzie zrobił mi wszystkie badania. Przez miesiąc co kilka dni przyjeżdżałam na leczenie, ale moje wyniki bardzo się poprawiły. Ten lekarz, mimo że byłam zwykłą pancjentką z NFZu był niezwykle ciepły, życzliwy, pocieszający, cierpliwie wyjaśnił mi wszelkie procedury i najważniejsze wyleczył moją krew. Choć biopsja, którą robił, bolała okrutnie. Dziś jestem zdrowa, ale pamiętam jego minę jak zobaczył moje wyniki "Dziecko nic tu nie poradzę, musisz jutro rano zgłosić się do mnie na oddział, zrobimy biopsję jak najszybciej i będziemy leczyć." Był niezwykle miły.

Powinien dawno iść na emeryturę lub być wykładowcą.. Wiedzę fachową może i ma , ale myśli kategoriami lat poprzednich. Niech da możliwość rozwoju młodym i zdolnym lekarzom.