lekarz Kazimierz Szadłowski

Chirurg ogólny, Urolog

pozdrawiam .potwierdzam to co napisali poprzednicy moja wizyta wyglądała bardzo podobnie jak wyżej opisane na koniec wizyty doktor wypisał receptę pstrykną palcem w moja stronę tak że spadła z biurka mówiąc do widzenia to było kilka lat temu ale wizyty nigdy nie zapomnę .

potwierdzam opinie mojego poprzednika to dziwny lekarz niegodny zaufania.leczyl mnie trzy lata na ostre zapalenie gruczołu krokowego mimo bólu jaki mi sprawiał przy badaniu wierzyłem w chorobe. straciłem chęć do zycia do czasu az nie odwiedziłem innego lekarza, który stwierdził ze jestem zdrowy tylko w głowie mam chorobę wmówioną przez tego lekarza. nie chodzcie ludzie do tego lekarza jesli nie chcecie stracić zdrowia i pieniędzy bo namawia na prywatne wizyty zeby tylko kasę ciągnąc.

Niestety kilka dni temu miałem nieprzyjemność bycia badanym przez tego człowieka, bardzo antypatyczny, wręcz arogancki Pan doktor jak się później okazało po badaniu mnie przez innego urologa, źle diagnozujący i wystawiający leki na nieistniejącą chorobę. dałem się do niego z bólem i przypuszczeniem guzka jądra a on bez usg stwierdził że to nie to, następnie z delikatnością niedźwiedzia grizzly zbadał mi prostatę i stwierdził że mam ostre i przewlekłe zapalenie prostaty, nie słuchając tych bzdur udałem się do innego urologa, który zaczął badanie od opisywanego przeze mnie bólu jądra, okazało się że mam torbiel a co do prostaty to jest w jak najlepszym porządku.

Reasumując , NIE POLECAM TEGO LEKARZA !!! a mającym problemy urologiczne radzę omijać go szerokim łukiem.