dr n. med. Kazimierz Widenka

Kardiochirurg

Byłam operowana przez prof Kazimierza Widenkę...Przez Jego ręce Pan Bóg dokonał możliwym to, co po ludzku było niemożliwe.. Profesor walczył do końca..Dziękuję, Panie Profesorze za przeprowadzoną operację, opiekę i troskę pooperacyjną. Jeżeli ktoś potrzebuje kardiochirurga szczególnie od skomplikowanych schorzeń serca- polecam.

Miałem być operowany w Lublinie na wymianę zastawki aortalnej. Ale, gdy lekarz, podczas wizyty przedoperacyjnej prognozował, że mogę nie przeżyć operacji, ze względu na duże powiększenie lewej komory serca i z tego względu - na duże rozciągnięcie jej mięśnia, zacząłem szukać innego miejsca do tej operacji. Konsultacje z kardiologiem zewn. pokierowały mnie do placówek w Krakowie i Rzeszowie. Wybrałem tę drugą, z uwagi na recenzje dot. Prof. Kazimierza Widenki. Teraz cieszę się drugim życiem, które dał mi ten niesamowity specjalista. Wszystko wyjaśnił mi w trakcie konsultacji przedoperacyjnej, a w szpitalu - o wszystkich możliwościach naprawy wady serca, jakie czekają mnie w trakcie operacji. Zastawka została naprawiona, a nie wymieniona. O tej możliwości informował mnie Profesor tuż przed operacją. Dodatkowo naprawiono pierścień zastawki.
Mam nadzieję, że jeszcze długo będę cieszył się drugim życiem, które dał mi Profesor.
Będąc na oddziale, przed operacją, byłem bardzo spokojny, oczekując na nią. Wiedziałem, że jestem w dobrych rękach.
Bardzo polecam oddanie się temu specjaliście w każdych sytuacjach, które dotyczą wad serca.
Bardzo Panu dziękuję, Panie Profesorze, za danie mi drugiego życia.
Robert z Kraśnika.

Panu Prof,Dr.Nauk. Med Kazimierzowi Widenka składam serdeczne podziękowania za pomyślną operację zastawki mitralnej, a także za troskliwą opiekę. Pacjent - J.Z

Wspaniały lekarz i człowiek. Profesjonalista ,kompetentny, rzetelny . Uratował mi życie. Jestem po ponad 6-cio godzinnej bardzo skomplikowanej operacji w wieku 70 lat ( rozwarstwienie aorty) i żyję już 5 lat. Bardzo,bardzo dziękuję .

Wspaniały lekarz i człowiek. Profesjonalista ,kompetentny, rzetelny .
Bardzo,bardzo dziękuję .

Dziekuje wspanialemu Panu Doktorowi za caloksztalt leczenia I operacji zastawki aortalnej. Bardzo mily I kompetentny dla pacjentow. Jestem mu niezmiernie wdzieczna, z calego serca polecam wszystkim, ktorzy stoja przed wyborem kardiochirurga.

Wyjaśnił rodzaj zabiegu w taki sposób,że ani przez moment nie myślałem że może się nie udać.To wielka sztuka.Miły również dla rodziny.Bardzo kompetentny. Dziękuję Panie Profesorze za serce dla pacjentów, za złote ręce. Podziękowanie również dla całego personelu kliniki kardiochirurgi. Wdzięczny pacjent Jan G. z Kraśnika.

Dziękuję Panie Profesorze za serce dla pacjentów, za złote ręce.
Podziękowanie również dla całego personelu kliniki kardiochirurgi.
Wdzięczny pacjent Jan G. z Kraśnika.

Ja byłem pacjentem dr Widenki między 8 a 18 kwietnia 2015 roku. Jedyne co mogę napisać to, że dziękuję Bogu, że trafiłem w ręce takiego lekarza. Pełen profesjonalizm i ciepło bije tam na oddziale od każdego. Miałem zabieg plastyki zastawki mitralnej i ablację. Wszystko w rękach tego złotego człowieka poszło zgodnie z planem i dziś mogę powiedzieć że jestem zdrowym człowiekiem. Nikomu nie życzę konieczności wizyty u kardiochirurga, ale jak już taka konieczność nastąpi, to oby na przeciw stał dr Kazimierz Widenka.

Szczerze polecam oddział kardiochirurgii w Rzeszowie, którym kieruje Pan dr Kazimierz Widenka - ordynator odpowiedzialny, rzeczowy, o wielkim szczerym sercu, z pasją.

Byłam operowana 2 m-ce temu nie ma słów na wyrażenie wdzięczności ,dano mi szanse na powrót do normalnego funkcjonowania.Wszystkim polecam ten oddział ordynator ma złote ręce!

Wspaniały, profesjonalny, uprzejmy, sympatyczny, optymistyczny, jednym słowem Człowiek o Wielkim Sercu, który potrafi czynić cuda na ludzkich sercach!