dr n. med. Kazimierz Widenka

Kardiochirurg

Dobrze że jest ta strona, ale skala ocen tutaj jest zbyt mała abym mógł wyrazić swoją opinię na temat Pana doktora Kazimierza Widenka. Jest przede wszystkim wspaniałym, zawsze uśmiechniętym, skromnym człowiekiem. Jest artystą - kardiochirurgiem z pasją!!! Każdy pacjent jest dla niego oczkiem w głowie, jest wyjątkowy. To co dokonało się na moim sercu to po prostu Boży cud spełniony przez ręce Pana dr Kazimierza Widenka. Wielogodzinna, bardzo skomplikowana operacja złożonej wady zastawki dwupłatkowej, tętniak aorty, zwapnienia i cała masa rzeczy, których nie potrafię nawet nazwać. Wszystko naprawione i wyleczone ...

To co dokonało się na moim sercu to po prostu Boży cud spełniony przez ręce Pana dr Kazimierza Widenka. Wielogodzinna, bardzo skomplikowana operacja złożonej wady zastawki dwupłatkowej, tętniak aorty, zwapnienia i cała masa rzeczy, których nie potrafię nawet nazwać. Wszystko naprawione i wyleczone w niesamowity sposób !!! Na czym polega ta "niesamowitość" pewnie się Państwo zastanawiacie? A no na tym, że w sercu mam zachowane prawie wszystkie swoje elementy naturalne bez konieczności stosowania wielu leków!!!

Muszę tutaj wspomnieć, że oddział kardiochirurgii w Rzeszowie, którym kieruje Pan dr Kazimierz Widenka to najlepsi specjaliści, młodzi ludzie z pasją w tym kraju: od personelu pielęgniarskiego po kardiochirurgów. Opieka, jakość, nowoczesność - na najwyższym poziomie światowym !!!

Po bardzo nie miłych przejściach w pewnej przychodni kardiochirurgicznej we Wrocławiu, jestem Bogu wdzięczny, że trafiłem do oddziału Pana dr Kazimierza Widenka do Rzeszowa, na moje ukochane rodzinne Podkarpacie.

pozdrawiam

Ja byłem pacjentem dr Widenki między 8 a 18 kwietnia 2015 roku. Jedyne co mogę napisać to, że dziękuję Bogu, że trafiłem w ręce takiego lekarza. Pełen profesjonalizm i ciepło bije tam na oddziale od każdego. Miałem zabieg plastyki zastawki mitralnej i ablację. Wszystko w rękach tego złotego człowieka poszło zgodnie z planem i dziś mogę powiedzieć że jestem zdrowym człowiekiem. Nikomu nie życzę konieczności wizyty u kardiochirurga, ale jak już taka konieczność nastąpi, to oby na przeciw stał dr Kazimierz Widenka.

Składam serdeczne podziękowanie za troskliwą i profesjonalną opiekę medyczną panu dr. Kazimierzowi Widenka , oraz całemu personelowi oddziału kardiochirurgi w Rzeszowie Dziękuję za ratowanie mojego życia i zdrowia , bardzo miłą i fachową opiekę , oraz cierpliwość do pacjentów . Życzę wszelkiej pomyślności , oraz wspaniałych efektów w ratowaniu ludzkiego życia .

Wyjaśnił rodzaj zabiegu w taki sposób,że ani przez moment nie myślałem że może się nie udać.To wielka sztuka.Miły również dla rodziny.Bardzo kompetentny. Dziękuję Panie Profesorze za serce dla pacjentów, za złote ręce. Podziękowanie również dla całego personelu kliniki kardiochirurgi. Wdzięczny pacjent Jan G. z Kraśnika.

Dziękuję Panie Profesorze za serce dla pacjentów, za złote ręce.
Podziękowanie również dla całego personelu kliniki kardiochirurgi.
Wdzięczny pacjent Jan G. z Kraśnika.

Dziekuje wspanialemu Panu Doktorowi za caloksztalt leczenia I operacji zastawki aortalnej. Bardzo mily I kompetentny dla pacjentow. Jestem mu niezmiernie wdzieczna, z calego serca polecam wszystkim, ktorzy stoja przed wyborem kardiochirurga.

Szczerze polecam oddział kardiochirurgii w Rzeszowie, którym kieruje Pan dr Kazimierz Widenka - ordynator odpowiedzialny, rzeczowy, o wielkim szczerym sercu, z pasją.

Byłam operowana 2 m-ce temu nie ma słów na wyrażenie wdzięczności ,dano mi szanse na powrót do normalnego funkcjonowania.Wszystkim polecam ten oddział ordynator ma złote ręce!

Wspaniały, profesjonalny, uprzejmy, sympatyczny, optymistyczny, jednym słowem Człowiek o Wielkim Sercu, który potrafi czynić cuda na ludzkich sercach!

LEKARZ O WSPANIAŁYM PODEJŚCIU DO KAŻDEGO PACJENTA,WSPANIAŁYM UŚMIECHU ,KTÓRY USPOKAJA,ZŁOTE RĘCE ,OGROMNE SERCE,WIELKA WIEDZA , MOŻNA CAŁKOWICIE ODDAĆ SWOJE ŻYCIE W JEGO RĘCE ,BRAK SŁÓW ABY WSZYSTKO WYRAZIĆ-WDZIĘCZNA PACJENTKA MARYSIA Z JAROSŁAWIA

Wspaniały lekarz,dzięki panu doktorowi żyje.Jestem z okolic Poznania i pojechałem na zabieg do Rzeszowa i to był bardzo dobry wybór.Chylę czoła przed takim wspaniałym lekarzem. Wdzięczny pacjent Roman M.

Wciąż poszukujesz "Kardiochirurg Rzeszów"?

Ośrodek Kardiologii Zabiegowej im. Św. Józefa
Anny Jagiellonki 17