lekarz Kazimierz Wysocki

Urolog

2,4
2,4

Witam. Na wizycie w Jarocinie w listopadzie 2020 o ile tak można to nazwać lekarz nie przeprowadził wywiadu a byłoby o czym mówić bo juz nie raz szpitalnie mnie leczono. Doktor również nie zrobił mi badania USG i stwierdził że on nie widział jeszcze takiego przypadku i nie ma pojęcia co dalej robić. W końcu zapisał sterydową maść na receptę i skasował 200 zł za poświęcone mojej osobie 5 minut. NIE POLECAM!

nie polecam. byliśmy na wizycie w Jarocinie.Owszem zrobił badanie USG i odbytniczo. Po badaniu krew z odbytu i "ptaszka" byl zalożony cewnik, jak sie póżniej dowiedzieliśmy od innego lekarza to jego obowiązkiem było wyjąć cewnik lub założyć nowy tym bardziej że ojciec nosił go już dwa tyg,mało tego w moczu pełno skrzepów wiec duży ból.Zapisał recepte i na tym koniec,a pieniądze duze bo 130 zł,naprawdę nie wiem za co!!!!Moze tak sie zachował bo to był starszy schorowany pan,być może mładszych pacjętów traktuje lepiej.

Badanie (które z założenia nie jest przyjemne) przeprowadził bardzo sprawnie. Celne pytania, dobra diagnoza, trafione leki. Wysoka kultura osobista. Minus taki że nie tłumaczy choroby.

Ten lekarz w mig obalił dotychczasowe moje leczenie.Wydał swą opinię i zaraz zrobił zabieg ktoratował mi życie.

Nie ma co komentowac. ZDECYDOWANIE nie polecam !!! Tylko ...pieniadze...

Nie ma co komentowac. ZDECYDOWANIE nie polecam !!!
Tylko ...pieniadze...