lekarz Kazimierz Zmaczyński

2,9
2,8
3,4
2,5

Mam na imię Renata i mam 57 lat. Okres przekwitania mam już za sobą, choć długo się to za mną ciągnęło. Przypadkiem, bo córka mnie namówiła, trafiłam do Pana Zmaczyńskiego, ale, to chyba jakiś znak z góry. Zrobiłam sobie badanie kości i okazało się, że mam uszkodzoną szyjkę kości udowej. To, że bolało to wiedziałam, ale od czego może boleć to jakoś się wcześniej nie zastanawiałam. Chciałabym polecić moje rówieśnice na takie badanie, bo później będzie tylko bardziej bolało.

Czytam te komentarze, i oczom nie wierzę jak często pan doktor wykrywa problemy zdrowote... U mnie pomimo pobrania cytologii? nic nie wykrył, a 7 miesięcy później w innym gabinecie lekarzowi "coś" się nie podobało i pomimo, że mówiłam, że cytologią była ok. to i tak ją zrobił, okazało się, że miałam V grupę cytologi, a co to znaczy same sobie poczytajcie. Ps. Dziękuję Bogu, że żyję (minęło już od tego koszmaru 8 lat) - a i jeszcze jedno do gabinetu Zmaczyńskiego nigdy nie wróciłam i wiele moich znajomych też jakoś ...

Ps. Dziękuję Bogu, że żyję (minęło już od tego koszmaru 8 lat) - a i jeszcze jedno do gabinetu Zmaczyńskiego nigdy nie wróciłam i wiele moich znajomych też jakoś ommija ten gabinet...

nie mam zbyt wielkiego doświadczenia jeśli chodzi o lekarzy ginekologów ale mogę zapewnić że doktor wzbudza zaufanie pacjentki, bada sprawnie i bez bólu co najważniejsze, ja na pewno po wizycie u tego lekarza nie będę miała stresu "pourazowego" tak jak to było kiedyś w przypadku pewnej pani gin.myślę że można zaryzykować - ja wspominam dobrze choć wizyta była krótka bo w ramach NFZ

Lekarz uprzejmy, potrafi doradzić, nawet poświęcił mi trochę czasu dzwoniąc w mojej sprawie do Szpitala rejonowego :) Jak najbardziej jestem za

Jak najbardziej jestem za

ja chodzę do doktora od czterech lat , zawsze stanie na wysokości zadania ,fachowo doradzi! jak dotychczas pozytywnie ,jeżeli odsyła na jakieś badania robi to b.grzecznie i uprzedza o kosztach ,jeśli mnie stać to robię , jeśli nie to wcale się nie upiera i szuka innego wyjścia!

Jaki by lekarz nie był, to zawsze się znajdzie ktoś komu nie spasuje. Ja chodzę do pana Zmaczyńskiego, prowadzi moją pierwszą ciążę, i po każdej wizycie jestem bardzo zadowolona. już po pierwszej wizycie wysłał mnie na wszystkie badania, i zrobił usg, czego wcześniejsza pani doktor do której chodziłam, nawet nie pofatygowała się by to zrobić. Gdyby nie pan doktor już dawno bym dziecko straciła. Polecam.

Jak to mowia nawet gdy zadowowlnych pacjentow bedzie stu to glos zabierze ten niezadowlony.. W mojej opinii bardzo kompetenty lekarz. Poloznik, cytolog, w gabinecie ma bardzo dobry sprzet. Dodam ze ja odwiedzam gabinet w systemie NFZ i nigdy nie zostalam zbyta...a zadna z wizyt nie byla krotsza niz 30 min, chyba ze ta rutynowa...obecnie Dr Zmaczynski prowadzi moja ciaze...i jestem bardzo zadowolona... nie wiem jak sie maja pacjnetki z nadzerkami , ale widze ze sa w przewadze jesli chodzi o negatywne opinie... pzdr

pzdr

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u pana doktora .

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u pana doktora .

Trafiłam do p. doktora na badania prenatalne. Jechaliśmy do Żywca z mężem, pełni nadziei i radości, że zobaczymy nasze dzieciątko (13 tydzień). Po wejściu do gabinetu czar prysł, dostaliśmy 10-minutowy wykład o beznadziejności NFZ i dowiedzieliśmy się, że badanie nie może być przeprowadzone, bo... skierowanie wypisane na druku koloru białego a nie żółtego (sic!). Do badania w końcu doszło, ale po dalszych wykładach i pouczeniach dotyczących tego jak należy wybierać gabinety. Samo badanie jak sie wydaje zostało przeprowadzone rzetelnie i rzeczowo (trudno ocenić, skoro nie jesteśmy specjalistami), ale wrażenia pozostały bardzo złe. Na pewno nie jest to lekarz przyjaźnie nastawiony do ludzi. Wizyta trwała godzinę (!) z czego badanie to jakieś 25 min - reszta wysłuchiwanie pretensji do NFZ i kazania na tematy różne, niezwiązane z ciążą czy naszym dzieckiem. Bardzo to było przykre dla nas, którzy przyszliśmy zobaczyć cud powstawania nowego człowieczka.

Stanowczo nie polecam, tylko zaprasza na zabiegi do swojego prywatnego gabinetu a i tam nic konkretnego nie mówi, kasa jest ważna nie pacjentka. Leko hormonalne przepisuje nie badając poziomu hormonów trzeba mieć coś z głową , na jakiej podstawie? Nie wygląda na takiego znawcę zeby czytał choroby wewnętrzne z oczu, specjalista z niego marny.