Kepa

Neurolog

szpital im.najswietszej marii panny
parkitka
Częstochowa

Niemiły spóźnia się po godzinie wyczytuje najpierw swoich pacjentów a ci pierwszy raz czekają mimo że byli pierwsi czeka się po5 godzin trzeba być zdrowym żeby to wytrzymać nie polecam

lekarz Małgorzata Bill

Internista

CM Saska Kępa
Marokańska 16

Najgorszy lekarz u którego byłam. Niemiła, opryskliwa, ironiczna Pani, która sprawiła, że moja stopa NIGDY WIĘCEJ nie postanie na jakiejkolwiek placówce NFZ. Nakrzyczała na mnie, potraktowała bez szacunku i zrozumienia. Zrobiła mi wielką łaskę, że mnie przyjęła w godzinach swojej pracy - za która przecież dostaje wynagrodzenie. Drugim razem byłam zmuszona do niej iść z związku z komplikacjami z 1 wizyty, ponownie na mnie nakrzyczała, powiedziała, że siedzi w gabinecie ...

dr Robert Kępa

Chirurg ogólny

Specjalistyczne Centrum Medyczne "WAMED'''' s.c. W. Kałużny, R. Błaszczyk
ulica Dąbrowskiego 6/8
95-100 Zgierz

Doktor Kępa to prawdziwy lekarz z powołania. Nie zostawił mnie nawet w tych dziwnych czasach pandemii. Jest świetnym fachowcem. Jego profesjonalizm idzie w parze z ogromną ilością empatii do Pacjenta.Nie wypisuje recept tylko bada,sprawdza i interweniuje. Dzięki Panu doktorowi trafiłam do szpitala, gdzie udzielono mi fachowej pomocy, a operacji dokonał sam Pan Kępa. Jeszcze raz dziękuję i przyłączam się do wszystkich pozytywnych opinii.
Opinia dodana przez: Grazyna

Czesława Kępa

K&K Dent

eczyłam u tej Pani zęby wieloktornie, co z tego ze miła, usmiechnieta jesli kazdy zab ktora leczyla wymaga po 2 latach poprawki, nie dosc ze poprawki sa drogie, - ponowne kanalowe, to jeden z kanalow mi przebili sperforowali i wypelnienie sie rozpelzlo po zebie przez co cierpialam katusze az nie natrafilam na denstyste z powołania i zacięciem by dociec prawdy z Sadyby nie bede go tu reklamowac ale doktor ocalił ...

lekarz Katarzyna Stawasz-Kępa

SP ZOZ MSW w Łodzi
ulica Północna 42
91-425 Łódź

Bardzo fajna pani doktor, każdemu poswięca czas i uwagę, nie trzeba sie prosić o skierowania na badania. Polecam

lek. dent. Katarzyna Kępa-Baryluk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Bardzo fajna pani doktor. Wzbudza zaufanie, jest szczera, konkretna i rzeczowa. Widać że jest wysokiej klasy specjalistką. Tłumaczy swoje metody leczenia, jej praca jest solidnie wykonana. Jest bardzo delikatna, zlikwidowała mój strach przed dentystą i znieczuleniem. Jedynym minusem są koszta leczenia, jeśli ktoś ma kiepską sytuację materialną to raczej nie dla niego. Niemniej ze względu na panią doktor- polecam!
Opinia dodana przez: juliet93

lek. med. Anna Kępa

Internista

Grota Roweckiego 7
41200 Sosnowiec

Gorąco poleca bylem przyjęty na SOR przez panią doktor same plusy Pozdrawiam. .Fakt że spędziłem tam pięć godzin ale to nie zależne od pani doktor
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Lucjan Kępa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM"
Szczęść Boże 1
41-800 Zabrze

Miałem okazje rozmawiać z Panem doktorem. Trudno ocenić osobę wykonująca zawód na którym kompletnie się nie znam. Na pewno postrzegam pana doktora jako konkretnego kompetentnego faceta. Udzielając odpowiedzi na postawione przez moją mamę pytania odpowiadał w osób wyczerpujący i konkretny, co wskazuje na jego dużą wiedzę.

lek. dent. Krystyna Nowakowicz

Stomatolog dziecięcy, Ortodonta

"LUXDENT" NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ S.C. Andrzej Bogusz, Justyna Bogusz, Paweł Bogusz, Katarzyna Kępa
Zwycięzców 42 lok. 10

Gorąco polecam Panią doktor. Indywidualne podejście, super opieka. Bardzo dużo poświęconego czasu.. Warto!
Opinia dodana przez: Patryk